در برنامه زنده تلویزیونی ساغلیق و یاشایش عنوان شد؛
استاندار: با پروژه های به بهره برداری رسیده و در حال افتتاح شاخص برخورداری آذربایجان غربی در تخت بیمارستانی و سلامت از میانگین کشوری فراتر می رود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا گفت: تداوم همکاری خوب مردم استان مانع شکل گیری موج چهارم کرونا که به مراتب سخت تر است خواهد شد. رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای دقیق محدودیت ها راه مقابله با کروناست.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 22:39
مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری آذربایجان غربی:
کنگره ملی تجلیل از ۱۷۰۰۰ زن شهیده، جانباز و آزاده در بهمن ماه برگزار می شود
نخستین جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ملی تجلیل از ۱۷۰۰۰ زن شهیده، جانباز و آزاده با حضور مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری و مشاور استاندار در امور ایثارگران تشکیل شد.
  • پنج شنبه 27 آذر 1399 ساعت 18:16
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار: آذربایجان غربی کماکان پیشتاز بهبود محیط کسب و کار کشور است/ ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شده است/ رفع موانع صادراتی یک اولویت جدی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج پایش محیط کسب و کار فصل بهار و تابستان امسال توسط اتاق بازرگانی ایران گفت: در بهار استان رتبه یک و در تابستان نیز رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که در زمستان سال قبل نیز رتبه دوم را کسب کرده بودیم.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 22:49
در راستای توسعه کشاورزی؛
امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در آذربایجان غربی
در مراسمی با حضور استاندار آذربایجان غربی، معاونین وزیر جهاد کشاورزی و سرمایه گذار خارجی تفاهمنامه سرمایه گذاری خارجی ۱۰ میلیون دلاری در حوزه سورتینگ و بسته بندی به امضا رسید.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 18:18
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
امسال ۱۵ هزار نفر از سربازان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را فرامی‌گیرند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه، گفت: تا پایان سال ۱۵ هزار نفر از سربزان وظیفه استان آموزش‌های مهارتی را در رشته‌های مختلف فرامی‌گیرند.
  • چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 12:40
در مجمع نمایندگان آذربایجان غربی عنوان شد؛
استاندار: نمایندگان آذربایجان غربی از ظرفیت کمیسیون تلفیق مجلس برای افزایش اعتبارات پروژه های ملی استفاده کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه ارزنده نمایندگان استان در مجلس گفت: با توجه به اینکه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ به زودی در مجلس شروع می شود لذا نمایندگان می توانند برای تقویت جایگاه مطلوب استان در لایحه و افزایش اعتبارات پروژه های ملی و طرح های مطالعاتی جدید از ظرفیت کمیسیون تلفیق بهره بگیرند.
  • سه شنبه 25 آذر 1399 ساعت 22:19
به دنبال دیدار با رئیس کل بانک مرکزی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: حذف تعهد ارزی برای صادرات زیر یک میلیون دلار محصولات کشاورزی در دستور کار قرار گرفت/ رفع تعلیق کارت های صادراتی تا زیر یک میلیون دلار
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستور رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی مجدد درخواست استان برای حذف تعهد ارزی صادرات محصولات کشاورزی زیر یک میلیون دلار بر اساس قول مساعد در سفر سال گذشته به آذربایجان غربی گفت: اگر این مهم محقق شود نقش بسزایی در رونق صادرات محصولات کشاورزی از جمله سیب خواهد داشت.
  • دوشنبه 24 آذر 1399 ساعت 16:50