در جمع نمایندگان تشکل های دانشجویی، روسای دانشگاه ها و فرماندهان بسیج مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: در پروژه احیای دریاچه ارومیه بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برای احداث تونل انتقال آب هزینه شده است/ بطور میانگین هر روز برای ۲۵ خانوار روستایی آبرسانی شده است/ در شاخص گازرسانی
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستاوردهای دولت در این استان گفت: با وجود  همه مشکلات اما فقط در بحث ساخت تونل انتقال آب بیش از ۱۰هزار میلیارد تومان هزینه شده است.
  • شنبه 15 آذر 1399 ساعت 23:58
معاون استاندار آذربایجان غربی
جذب همه ظرفیت ها و مشارکت عمومی از راهکارهای اساسی برای بازسازی عتبات عالیات بشمار می رود
جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات به ریاست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دیگر اعضا برگزار شد.
  • شنبه 15 آذر 1399 ساعت 16:42
روز یکشنبه 1399.09.16 انجام می‌گیرد؛
حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و مدیرکل راه و شهرسازی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و مدیرکل راه و شهرسازی استان در سامانه سامد پاسخگوی سؤالات مردم خواهد بود.
  • شنبه 15 آذر 1399 ساعت 14:09
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور
در اطلاعیه شماره (۴) ستاد انتخابات کشور، برنامه زمانی فرآیندهای اجرایی از جمله ثبت نام داوطلبین انتخابات ششمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام شد.
  • شنبه 15 آذر 1399 ساعت 08:25
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت پدر شهید مرتضی میلانی و پدر همسر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت پدر شهید والامقام مرتضی میلانی و پدر همسر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه را تسلیت گفت.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 19:10
اطلاعیه
بر اساس اعلام کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت شهرهای آذربایجان غربی دراجرای طرح جامع هوشمند محدودیت ها به  شرح زیر اعلام می گردد. محدودیت ها و الزامات از ساعت صفر روز شنبه ۱۵ آذر متناسب با وضعیت اعلامی اجرایی خواهد شد.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 14:33
در دیدار با رئیس سازمان زندانها عنوان شد؛
استاندار: آذربایجان غربی جزو ۵ استان امن کشور است/ بهبود زیرساخت ها در حوزه زندانها برای اقدامات تربیتی جزو اولویت های استان بشمار می رود/ لزوم افزایش حمایت از خانواده زندانیان
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ارزیابی های انجام گرفته در خصوص وضعیت شاخص های اجتماعی و امنیتی و ارتقای شاخص های استان در این حوزه ها تصریح کرد: آذربایجان غربی به مدد تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و همراهی مردم جزو پنج استان امن کشور بشمار می رود.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 14:13
بر اساس لایحه بودجه ۱۴۰۰
آذربایجان غربی در جایگاه هفتم دارای بیشترین بودجه در بین استانها
به دنبال پیگیری مسئولین استانی و نظر مساعد سازمان برنامه و بودجه کشور برای جبران بخشی از عقب ماندگی های تاریخی استان، در لایحه بودجه ۱۴۰۰، آذربایجان غربی در ردیف هفتم جدول بودجه استانهای کشور قرار دارد.
  • چهارشنبه 12 آذر 1399 ساعت 16:32
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت رضا نقی زاده مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را تسلیت گفت.
  • چهارشنبه 12 آذر 1399 ساعت 10:03
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی:
بازسازی ۲ هزار و ۵۵۰ واحد زلزله زده قطور خوی در یکماه آینده به اتمام می رسد/۱۰۰ میلیارد تومان کمک های بلاعوض به زلزله زدگان پرداخت شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به این که بازسازی ۲ هزار و ۵۵۰ واحد در یکماه آینده بطور کامل به اتمام می رسد، گفت: از مجموع ۴۵۰۰ واحد نیازمند احداث ۳ هزار و ۴۷۰ واحد با پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصدی در مراحل نهایی قرار دارند.
  • سه شنبه 11 آذر 1399 ساعت 21:20