معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی:
مسیر سبز صادرات سیب در گمرکات کشور راه اندازی شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به ارسال نامه‌ای توسط مقام عالی استان در خصوص مشکل سیب به رییس جمهوری گفت: طبق دستور دکتر روحانی که در پاسخ به این نامه بود، مسیر سبز صادرات سیب در گمرکات کشور راه اندازی شده است.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 10:12
برگزاری نشست فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان شاهین دژ با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
به مناسبت دهه فجر نشست هم اندیشی فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان شاهین دژ با معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 09:16
معاون استاندار:
در طول هشت سال گذشته ۶۳۷۲ پروژه کشاورزی در آذربایجان‌غربی مورد بهره‌برداری قرار گرفت/۱۳۶۶ پروانه بهره‌برداری در دولت‌های تدبیر و امید در استان صادر شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به افتتاح ۶۳۷۲ پروژه کشاورزی در سطح استان، گفت: این تعداد پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۱۶۹۳ میلیارد تومان از سال ۱۳۹۲ تاکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 09:15
در آئین افتتاح پروژه های گازرسانی شهرستان چایپاره عنوان شد؛
استاندار: توجه به مناطق کمترتوسعه یافته آذربایجان غربی جزو اولویت های بودجه ۱۴۰۰ است/ همدلی مسئولان در پیشبرد برنامه های توسعه محور نقش اساسی دارد
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نگاه ویژه به مناطق کمترتوسعه یافته در استان گفت: در بودجه ۱۴۰۰ بر اساس مدل توسعه پایدار، متوازن و همه جانبه مناطق کمترتوسعه یافته در تامین زیرساخت های اساسی در اولویت قرار دارند.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 08:52
به مناسبت دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی انجام گرفت؛
افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، خدماتی در سلماس به ارزش ۸۷ میلیارد تومان
همزمان با دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی ۷ پروژه خدماتی و عمرانی به ارزش ۸۷ میلیارد تومان در شهرستان سلماس افتتاح و کلنگ زنی شد.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 08:50
معاون استاندار:
۵۷۰ پروژه عمرانی اقتصادی در دهه فجر امسال در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود/شهرستان‌های زرد رنگ کرونایی استان افزایش یافت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: ۵۷۰ پروژه عمرانی اقتصادی در دهه فجر امسال با ۲ هزار و ۴۱۶ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال‌زایی ۸۳۲ نفر افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 14:25
در آئین کلنگ زنی کمربندی ارتش بیان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: قرارگاه منطقه ای شمالغرب؛ شعار ارتش برای ملت را جاودانه کرده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش ویژه ارتش در تقویت دفاعی و مساعدت در روند توسعه گفت: خدمات ممتاز قرارگاه عملیاتی منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی، شعار ارتش برای ملت را به خوبی جاری و جاودانه کرده است.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 13:06
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
۴۳۲ پروژه عمرانی در دهه فجر امسال در استان به بهره برداری می رسد/ نظام حاکمتی کشور در راستای حاکمیت مردمی قدم بر می دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حل مشکلات معیشتی، اشتغالزایی و اجری طرح های مختلف در استان قدردانی کرد.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 11:12
در راستای حل مشکلات اتوبوس داران شهر ارومیه مطرح شد؛
دستور استاندار آذربایجان غربی برای تعیین تکلیف قرارداد، یارانه و مطالبات اتوبوس داران شهر ارومیه
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات اتوبوس داران شهر ارومیه ضمن دستور تشکیل کارگروه ویژه بررسی اختلافات اتوبوس داران با شهرداری ارومیه، از این خبر داد که به زودی بخشی از مطالبات و یارانه آنها پرداخت می شود.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 10:02