برگزاری نشست مشترک مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری و مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در راستای اجرای پویش ملی "من مادرم،بچه های ایران فرزند من"
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی در راستای اجرای پویش ملی من مادرم ،بچه های ایران فرزند من" با طیب قاسمی مدیرکل نوسازی مدارس دیدار و گفتگو کرد.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 12:13
دیدار استاندار آذربایجان غربی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور
استاندار به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی امروز دوشنبه با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص بررسی آخرین وضعیت روند توسعه استان دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 08:30
روز سه‌شنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۷ انجام می‌گیرد؛
حضور فرمانداران شهرستانهای پیرانشهر و بوکان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:47
معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم تسریع صادرات سیب از آذربایجان غربی/550 هزار تن سیب در سردخانه‌های استان موجود است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از خروج بسیار کم سیب از استان، گفت: مسئولان و دستگاه‌های مرتبط با موضوع سیب توان خود را برای برطرف کردن مشکلات صادرات به کار گیرند.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 08:17
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش تاثیر گذاری داشتند/ زنان در عرصه انتخابات حضوری فعال داشته باشند / حضور زنان در پست های مدیریتی در دولت تدبیر و امید بیش از سایر دولت ها بوده است
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، گفت: زنان و بانوان در کنار مردان این سرزمین در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع از آرمانهای مقدس آن نقش تاثیر گذاری داشتند.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 14:40
معاون استاندار:
شرایط دریافت وام‌های مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تسهیل شود/ ۶۱ درصد تسهیلات درخواستی در آذربایجان غربی پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر تسهیل پرداخت و دریافت تسهیلات کرونایی، گفت: از مجموع 300 میلیارد تومان تقاضای تسهیلات مربوط به مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تاکنون 189 میلیارد تومان در سطح استان پرداخت شده است.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 11:59
روز دوشنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۶ انجام می‌گیرد؛
حضور فرمانداران شهرستانهای تکاب و ماکو در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:57
در سومین جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری عنوان شد؛
استاندار: کارخانه نوآوری آذربایجان غربی دهه فجر افتتاح می شود/ طرح های پژوهشی باید گرهی از مشکلات استان باز کند/ دستگاه های اجرایی برای افزایش مهارت آموزی با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه طرح های پژوهشی استانی و مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی باید گرهی از مشکلات استان باز کند گفت: طرح های پژوهشی نباید صرفا برای بایگانی و خاک خوردن در قفسه ها تهیه شود، بلکه باید نیازهای استان مدنظر قرار گیرد.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:29
معاون استاندار:
۴۱۲ طرح نیمه تمام آذربایجان‌غربی تا پایان کار دولت به اتمام می‌رسد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به در اولویت بودن تکمیل طرح‌های نیمه تمام گفت: ۴۱۲ پروژه نیمه تمام این استان تا قبل از پایان کار دولت به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 08:29
استاندار آذربایجان غربی:
وضعیت باغ وحش ارومیه مناسب نیست/ لزوم ورود سرمایه گذار برای بهبود وضعیت و توسعه باغ وحش ارومیه
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه وضعیت باغ وحش ارومیه فاقد استانداردهای لازم برای نگهداری از حیوانات و نیز جذب توریست است گفت: ظرفیت باغ وحش ارومیه به جهت برخورداری از فضای مناسب و گونه های متنوع و بعضا نادر حیوانات می تواند با سرمایه گذاری، در جذب گردشگر و اشتغال زایی موثر واقع شود.
  • شنبه 4 بهمن 1399 ساعت 16:39