معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
458 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به سرمایه گذاران در استان پرداخت می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تفام نامه منعقد شده ما بین سازمان برنامه و بودجه و استانداری آذربایجان غربی گفت: 458 میلیارد تومان تسهلات بانکی به سرمایه گذاران در استان پرداخت می شود.
  • شنبه 4 بهمن 1399 ساعت 16:33
اطلاعیه
  • جمعه 3 بهمن 1399 ساعت 09:48
در جلسه شورای راهبری کاهش تصادفات مطرح شد؛
استاندار: شهرهای آذربایجان غربی باید به مرکز کنترل ترافیک مجهز شوند/ اصلاح نقاط پرحادثه بصورت جدی پیگیری شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بخشی از معضل ترافیک شهری با مدیریت جامع و هوشمند قابل حل است گفت: متاسفانه شهرهای استان فاقد مرکز کنترل ترافیک هستند و می بایست با اولویت شهرهای بزرگ این مراکز در شهرداری ها راه اندازی شوند.
  • پنج شنبه 2 بهمن 1399 ساعت 23:35
در دیدار با رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور عنوان شد؛
استاندار: ظرفیت های معدنی آذربایجان غربی به درستی شناسایی و مورد بهره برداری قرار نمی گیرد/ نظارت حلقه مفقوده در بهبود ارتقای نقش معدن در اقتصاد است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه علیرغم بهره مندی استان از ظرفیت های مختلف معدنی اما این پتانسیل ها به دلایل مختلف به درستی شناسایی و مورد بهره برداری قرار نمی گیرد گفت: مشکلات قانونی، ورود افراد غیر متخصص و کاربلد و نبود نظارت باعث شده تا معدن نقش مهمی در اقتصاد استان نداشته باشد.
  • پنج شنبه 2 بهمن 1399 ساعت 15:20
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت حماسه ۲ بهمن ۵۷ مردم ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حجت الاسلام حسنی حماسه دوم بهمن ۵۷ را سندی ماندگار در تاریخ معاصر ایران دانست.
  • پنج شنبه 2 بهمن 1399 ساعت 10:04
با حکم وزیر کشور؛
عارف خدرلو به سمت فرماندار ویژه شهرستان مهاباد منصوب شد
وزیر کشور در حکمی عارف خدرلو را به سمت فرماندار ویژه شهرستان مهاباد منصوب کرد.
  • پنج شنبه 2 بهمن 1399 ساعت 08:17
در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: توسعه پایدار بدون حل مشکلات اجتماعی تحقق نمی یابد/ بهزیستی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای پیشگیری از اعتیاد استفاده کند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بدون حل مشکلات و معضلات اجتماعی توسعه پایدار و تامین زیرساخت های عمرانی و اقتصادی ابتر می ماند گفت: توسعه پایدار برای بهبود مشکلات مختلف از جمله معضلات اجتماعی مطرح است اما متاسفانه امروز یکی از علل روند کُند توسعه پایدار عملکرد ضعیف در حوزه حل معضلات اجتماعی است.
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 22:07
در دیدار با رییس شورای عالی استانها مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: شوراهای اسلامی در نظارت بر مدیریت شهری باید فعالانه عمل کنند/ یکی از مهمترین برکات انقلاب اسلامی واگذاری مسئولیتها به مردم و مشارکت آنها در امور کشور است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی در توسعه شهر و روستا دستاوردهای خوبی را رقم زنده اند گفت: تقویت جایگاه امروز شوراها نیازمند تلاش فعالانه آنها در نظارت بر مدیریت شهری و اجرای دقیق قانون است.
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 16:48
دیدار مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری با فرمانده انتظامی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری در دیدار با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی ضمن ارائه گزارش اقدامات کمیته بانوان شورای هماهنگی، خواستار تخصیص اعتبارات لازم آموزش پیشگیری از اعتیاد در حوزه بانوان و کودکان شد.
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 16:11