آلبوم تصویری/ بازدید استاندار آذربایجان غربی از روند احداث کمربندی دوم ارومیه
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان‌غربی صبح امروز به همراه مدیران حوزه شهری، از پروژه کمربندی دوم ارومیه به طول 42 کیلومتر بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات این طرح قرار گرفت.
  • سه شنبه 21 دی 1400 ساعت 16:00
با دعوت استاندار آذربایجان غربی وزیر نیرو به زودی به استان سفر می کند
استاندار آذربایجان غربی عصر امروز در دیدار با وزیر نیرو ضمن دعوت از ایشان برای حضور در استان، خواستار توجه جدی این وزارتخانه به تامین منابع مالی طرح های وزارت نیرو در آذربایجان غربى شد.
  • دوشنبه 20 دی 1400 ساعت 23:30
استاندار آذربایجان غربی:
برای فعال شدن تعاونی های راکد استان کمک می کنیم / تشکل های صنفی برای توسعه استان فعالتر شوند
🔹استاندار آذربایجان غربی گفت: تقویت فعالیت های تیمی و استفاده از ظرفیت ها و تحرک بخشی در بخش تعاون استان می تواند آذربایجان غربی را در استفاده از توانمندی ها و مزیت های تعاونی ها کمک کند.
  • یکشنبه 19 دی 1400 ساعت 18:05
استاندار آذربایجان غربی:
در مسیر سرمایه گذاری در استان نباید مانع ایجاد شود / زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی تسهیل شود
استاندار آذربایجان‌ غربی بر ضرورت حمایت بیشتر شهرک های صنعتی از سرمایه گذاران و تسهیل در روند سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان تاکید کرد.
  • یکشنبه 19 دی 1400 ساعت 18:03
استاندار آذربایجان غربی:
ضریب نفوذ شبکه های تلویزیونی کشور در استان باید به صددرصد برسد / از تمامی ظرفیت ها برای توسعه اقتصادی در استان استفاده می کنیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای اجرای طرح های فنی و عمرانی جهت پوشش و ضریب نفوذ صددرصدی شبکه های تلویزیونی صداوسیما، از اعتبارات ملی و استانی کمک می کنیم.
  • شنبه 18 دی 1400 ساعت 19:31
استاندار آذربایجان غربی:
میزان صادرات سیب در 9 ماهه ابتدای سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از گمرکات استان حدود 7 برابر شده است / با استفاده از سیستم حمل و نقل هوایی، روند صادرات سیب استان شتاب می گیرد /
استاندار آذربایجان غربی گفت: 850 هزار تن از سیب تولیدی استان از ابتدای سال جاری تاکنون به شکلهای مختلف جذب واحدهای صنایع تبدیلی، بازارهای داخلی و به کشورهای مختلف صادر شده است.
  • شنبه 18 دی 1400 ساعت 17:02
صادقی: اجرای مصوبات شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان در پایانه مرزی سرو در مراحل پایانی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری دهمین جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی به ریاست استاندار آذربایجان غربی در پایانه مرزی سرو، گفت: پس از بازدید میدانی استاندار آذربایجان غربی از محل پارکینگ های نوبت دهی کامیون های ورودی و خروجی در نزدیکی پایانه مرزی سرو و بررسی تمام فرایندهای کنترل، صادرات و واردات در پایانه و گمرک سرو ، در جلسه برگزار شده در این پایانه، 20 مصوبه به تصویب رسید.
  • پنج شنبه 16 دی 1400 ساعت 12:11
استاندار آذربایجان غربی:
مرکز خدمات سرمایه گذاری استان فعالتر شود / نظارت بر روند پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغالزایی افزایش یابد / هیچ طرح اشتغال زایی نباید در استان بلاتکلیف باشد
استاندار آذربایجان غربی، گفت: هیچ طرح اشتغال زایی نباید در استان بلاتکلیف باشد و به دقت در این خصوص نظارت شود.
  • چهارشنبه 15 دی 1400 ساعت 15:40
<< < 4 5 6 7 8 9