آلبوم تصویری / برگزاری آیین استقبال از شهدای گمنام دفاع مقدس در ارومیه
آیین استقبال از شهدای گمنام معزز دفاع مقدس صبح امروز با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مردم و مسئولان استان در فرودگاه ارومیه برگزار شد.
  • چهارشنبه 15 دی 1400 ساعت 12:30
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت پانزدهم دی ماه، سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) درخصوص تشکیل هسته های گزینش
پانزدهم دی ماه، سالروز صدور فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) در تنقیح قانون گزینش را در حالی گرامی می داریم که این روز با ایام سوگواری دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و دومین سالگرد آسمانی شدن سردار بزرگ و پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مصادف گشته است.
  • چهارشنبه 15 دی 1400 ساعت 11:24
معتمدیان در جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان:
تعاملات منطقه ای آذربایجان غربی افزایش می یابد / فعالیت های تجاری و اقتصادی در مرزهای استان باید روانسازی شود / ظرفیت های استان در حوزه ترانزیت و تجارت مرزی باید افزایش یابد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم توجه روزافزون به حل مشکلات اقتصادی پیش روی توسعه استان، گفت: ساختار حوزه اقتصادی آذربایجان غربی نیازمند بازتعریف است.
  • چهارشنبه 15 دی 1400 ساعت 11:11
برگزاری جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان به ریاست سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی
جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان امروز به ریاست ابراهیمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.
  • چهارشنبه 15 دی 1400 ساعت 11:09
استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد؛
نمایشگاه مجازی کتاب به کشور‌های همسایه معرفی شود
محمدصادق معتمدیان، برپایی منظم نمایشگاه کتاب، دعوت از ناشران برجسته و معرفی این ظرفیت مهم فرهنگی در دیگر نقاط کشور و حتی کشورهای همسایه از طریق تقویت ارتباطات فرهنگی و رسانه‌ای می‌تواند در توسعه و معرفی هر چه بیشتر نمایشگاه مجازی کتاب آذربایجان غربی مفید واقع شود.
  • دوشنبه 13 دی 1400 ساعت 20:57
استاندار آذربایجان غربی در گفتگو با شبکه اینترنتی برکت مطرح کرد؛
بخش کشاورزی نقش ویژه ای در ایجاد اشتغال، تولید ثروت و درآمد مردم استان دارد / زمینه ایجاد و توسعه واحدهای گلخانه ای در استان ایجاد شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: رشد ارزش افزوده بخش کشاورزی در کنار بهبود معیشتی فعالان این حوزه با لحاظ ارتقای راندمان آب از برنامه هایی است که در راستای توسعه این بخش مهم از اقتصاد استان دنبال می شود.
  • دوشنبه 13 دی 1400 ساعت 20:05
استاندار آذربایجان غربی:
هیات های مذهبی با هوشیاری و بصیرت در برابر توطئه های دشمنان ایستاده اند
استاندار آذربایجان غربی امروز در دیدار شورای هیات های مذهبی و جمعی از اعضای کانون مداحان استان با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای تهاجم فرهنگی به کشورمان و بخصوص در استانهای مرزی، گفت: دشمن با اقدامات سازمان یافته، وحدت و همدلی اقوام و مذاهب مختلف را در ایران هدف قرار داده که باید آگاهانه با توطئه های تفرقه افکنانه مقابله شود.
  • دوشنبه 13 دی 1400 ساعت 15:30
<< < 5 6 7 8 9