تعطیلی همه مشاغل در ۸ شهر پرجمعیت آذربایجان غربی از ساعت ۱۸ هر روز به مدت یکماه
بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه ۲،۳،۴ از ساعت ۱۸ هر روز برای ۸ شهرستان بزرگ استان اعمال خواهد شد. این ممنوعیت فعالیت مشاغل شامل شهر‌های ارومیه، خوی، بوکان، مهاباد، میاندوآب، سلماس، پیرانشهر و نقده می‌شود.
  • دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 16:02
معاون استاندار آذربایجان غربی:
سطح اعطای تسهیلات تولید و اشتغال به واحدهای صنعتی افزایش یابد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر افزایش سطح اعطای تسهیلات تولید و اشتغال به واحدهای صنعتی و تولیدی، گفت: بانک‌های عامل به دنبال جذب مشتری و اعطای تسهیلات باشند.
  • دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 14:37
روز سه شنبه 1399.8.20 انجام می‌گیرد؛
حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در سامانه سامد پاسخگوی سؤالات مردم خواهند بود.
  • دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 14:35
اطلاعیه دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در خصوص مطالب منتشر شده در فضای مجازی در ارتباط با کاهش ساعت کار دهیاران
به دنبال انتشار مطالبی در خصوص کاهش ساعت کار دهیاران در شبکه های اجتماعی، مطالب زیر جهت تنویر افکار عمومی بویژه دهیاران ارائه می گردد.
  • یکشنبه 18 آبان 1399 ساعت 20:52
معاون استاندار آذربایجان غربی خواستار شد؛
تفکیک اراضی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه عملیاتی شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تفکیک هر چه سریع‌تر اراضی این پادگان، گفت: انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه ستاد کل نیروهای مسلح مراحل پایانی تفکیک اراضی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه را عملیاتی کنند.
  • یکشنبه 18 آبان 1399 ساعت 20:35
رئیس مجمع نمایندگان :
برای جهش اقتصادی به مشارکت صندوق های بزرگ سرمایه گذاری در آذربایجان غربی نیاز داریم/ پروژه های بزرگ مقیاس راه خروج استان از تله محرومیت است
رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برای جهش اقتصادی در استان به مشارکت صندوق های بزرگ سرمایه گذاری نیاز داریم گفت: متاسفانه شاهد تبعیض آشکار در سرمایه گذاری صندوق های بزرگ در کشور هستیم به نحوی که آذربایجان غربی از این سرمایه گذاری ها محروم مانده است.
  • شنبه 17 آبان 1399 ساعت 21:27
در نشست با مجمع نمایندگان عنوان شد؛
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: همدلی نمایندگان و مدیران استانی برای توسعه قابل تقدیر است/ اولویت سرمایه گذاری پروژه های با اشتغال زایی بالا، معادن،کشاورزی و فعال سازی گمرکات باشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با قدردانی از همدلی نمایندگان و مدیران استانی گفت: این همدلی برای توسعه را که در قالب نشست مجمع نمایندگان و مسئولین تبلور می یابد جای خوشحالی دارد. چنین جلساتی را در گذشته شاهد نبودیم و روند فعلی قابل تقدیر است.
  • شنبه 17 آبان 1399 ساعت 18:59
در نشست با مجمع نمایندگان مطرح شد؛
استاندار: همراهی نمایندگان آذربایجان غربی در جذب سرمایه گذاری به روند توسعه استان شتاب می بخشد/ تکمیل زیرساخت های آموزشی، حمل و نقل و بهداشت و درمان با جدیت پیگیری و اجرا می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش درخواست های سرمایه گذاری در استان گفت: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای شتاب بخشی به روند توسعه از طریق رونق تولید و ایجاد اشتغال باید در بحث جذب سرمایه گذار اهتمام جدی داشته باشند.
  • شنبه 17 آبان 1399 ساعت 18:43
اجرای طرح نیروی کار فصل پائیز ۱۳۹۹ از ابتدای روز ۱۷ آبان به مدت 2 هفته از طریق تماس تلفنی انجام می گیرد
به منظور ارزیابی و تحلیل سیاستهای کلان  اقتصادی کشور آمارگیری طرح نیروی کار کشور از خانوارها مطابق با آخرین توصیه‌های سازمان بین‌المللی ‌کار (ILO)  و براساس نیاز برنامه ‌ریزان و با هدف محاسبه‌ی شاخص‌های فصلی و سالانه‌ی نیروی‌کار، از جمله نرخ مشارکت اقتصادی، نرخ بیکاری و تغییرات آن‌ها طراحی شده است. در فصل پائیز امسال به دلیل شیوع بحران ویروس کووید ١٩ همانند فصل تابستان، مسئولین و کمیته فنی برای رفع این معضل در جمع آوری اطلاعات بازار کار،  شیوه ها و راهکارهای جایگزینی در نظر گرفته اند.
  • شنبه 17 آبان 1399 ساعت 12:40
5 6 7 8 9