ابلاغ محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی برای یک هفته
محدودیت های کرونایی جدید در آذربایجان غربی برای یک هفته اعمال شد.
  • یکشنبه 13 مهر 1399 ساعت 07:28
در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما؛
استاندار: با تداوم روند افزایشی بیماری کرونا با کمبود نیروی انسانی متخصص در بیمارستان ها مواجه خواهیم شد/ رعایت اصول بهداشتی کلید قطع شیوع کروناست
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند افزایشی بیماری کرونا در استان گفت: بیماری کرونا در استان در اوج خود قرار دارد و در صورت تداوم این روند با کمبود نیروی انسانی متخصص در بیمارستان ها مواجه خواهیم شد.
  • جمعه 11 مهر 1399 ساعت 02:03
در آئین افتتاح نخستین واحد بخار نیروگاه ارومیه عنوان شد؛
استاندار: ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی افتتاح شده است/شاخص های آب و برق استان جهش قابل ملاحظه ای داشته است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سرمایه گذاری های دولت برای تحقق توسعه پایدار استان گفت: ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه در استان افتتاح شده که با قیمت های امروز رقمی بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان را شامل می شود.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 13:30
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی: ایجاد سیستم مدیریت زنجیره تامین درتولید محصولات کشاورزی استان ضروری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تولید قابل توجه انواع محصولات کشاورزی در استان، گفت :ایجاد سیستم مدیریت زنجیره تامین درتولید محصولات کشاورزی استان ضروری است.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 13:21
آلبوم تصویری؛
سفر وزیر نیرو به آذربایجان غربی
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 13:12
وزیر نیرو در آذربایجان غربی:
وزارت نیرو 195 پروژه در آذربایجان غربی در دست اجرا دارد/ بهره‌برداری از 360 پروژه بزرگ با سرمایه گذاری 60 هزار میلیارد تومان از ابتدای پویش/ 30 درصد مشترکان آذربایجان غربی مشمول طرح برق امید هستند
وزیر نیرو گفت: این وزارتخانه در استان آذربایجان غربی 195 پروژه در دست اجرا دارد که سرمایه گذاری انجام شده و در دست انجام برای این‌ پروژه‌ها افزون بر 11 هزار و 211 میلیارد تومان است.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 12:38
با حضور وزیر نیرو و استاندار آذربایجان غربی در هفته بیست و دوم پویش هر هفته الف ب ایران؛
۵ طرح برقی آذربایجان‌غربی با اعتبار ۱۷۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید
۵ طرح فوق توزیع و انتقال برق آذربایجان‌غربی با اعتبار ۱۷۴.۵ میلیارد تومان با حضور وزیر نیرو و استاندار شهریاری در قالب هفته بیست و دوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به‌صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 11:42
مشاور معاون اقتصادی وزیر کشور:
روند مبادله کالا در بازارچه های مرزی آذربایجان غربی ساماندهی می شود
مشاور معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ای منطقه ای وزارت کشور با اشاره به مشکلات موجود در بازارچه های مرزی، گفت: روند مبادله کالا در بازارچه های مرزی آذربایجان غربی با استفاده از سامانه جامع تجارت ساماندهی می شود.
  • دوشنبه 7 مهر 1399 ساعت 13:19
پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی از مجاهدتهای آتشنشانان در راه حفظ جان و آسایش مردم قدردانی نمود.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 23:49
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی: مراسم پیاده روی اربعین امسال برگزار نمی‌شود
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: مراسم پیاده روی اربعین امسال برگزار نمی‌شود.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 10:44