معاون استاندار آذربایجان غربی:
احداث یکهزار و ۸۰۵ واحد زلزله قطور خوی به اتمام رسیده است/ مالکین یکهزار و ۳۲ واحد زلزله زده تمایلی به بازسازی واحدهای خود ندارند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه از مجموع ۴ هزار و ۵۰۰ واحد خسارت دیده در زلزله قطور خوی و سلماس، مراحل احداث یکهزار و ۸۰۵ واحد بصورت کامل به اتمام رسیده است گفت: علیرغم پیگیری های فراوان و با گذشت نزدیک به ۱۰ ماه مالکین یکهزار و ۳۰ واحد نیز تمایلی به احداث و بازسازی واحدهای زلزله زده خود ندارند.
  • دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 17:16
به منظور رفع مشکلات مردم انجام گرفت؛
حضور دو ساعته استاندار آذربایجان غربی در سامانه ارتباط مردمی سامد
به منظور آگاهی و رفع مشکلات مردم، استاندار آذربایجان غربی بمدت دو ساعت در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) پاسخگوی سوالات و درخواست های مردمی از نقاط مختلف استان بود.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 18:31
با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی؛
سرپرست فرمانداری مهاباد معرفی شد
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، سرپرست فرمانداری شهرستان مهاباد معرفی شد.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 14:20
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
مجاهدت‌های مدافعان سلامت مستندسازی شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های مدافعان سلامت و کادر خدوم درمانی کشور و کمک‌های بی نظیر مومنانه ملت ایران در دوران شیوع ویروس کرونا مستندسازی شود.
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 20:10
در ستاد مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار: روند ابتلا به کرونا در آذربایجان غربی روبه کاهش است/ اگر دستور العمل ها رعایت نشود موج چهارم بیماری با شدت بیشتری شروع می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند کاهشی ابتلا به کرونا در استان گفت: تداوم این وضعیت در گرو رعایت دستورالعمل ها از سوی مردم و مسئولان است. اگر رعایت نشود موج چهارم بیماری با شدت بیشتری شروع می شود.
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 20:08
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران؛
آذربایجان غربی دارای کمترین نرخ تورم دوازده ماهه در کشور
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 18:37
روز یکشنبه ۱۳۹۹.۰۹.۰۹ صورت می‌گیرد:
حضور استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات مردم
محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی در سامانه سامد پاسخگویی سوالات مردم خواهد بود.
  • شنبه 8 آذر 1399 ساعت 15:36
اطلاعیه
با توجه به مصاحبه رئیس محترم سازمان اداری استخدامی کشور مبنی بر تعطیلی یک هفته ای ادارات و دستگاه های اجرایی سراسر کشور در هفته آتی و ابهاماتی که پس از این مصاحبه ایجاد شده است، به اطلاع می رساند "منظور صرفاً در خصوص شهرهای با وضعیت قرمز بوده که عالی ترین مقام دستگاه می تواند عدم الزام رعایت سقف حداکثر یک سوم حضور کارکنان را اجرایی نماید."
  • جمعه 7 آذر 1399 ساعت 22:31