در دیدار با رییس شورای عالی استانها مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: شوراهای اسلامی در نظارت بر مدیریت شهری باید فعالانه عمل کنند/ یکی از مهمترین برکات انقلاب اسلامی واگذاری مسئولیتها به مردم و مشارکت آنها در امور کشور است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی در توسعه شهر و روستا دستاوردهای خوبی را رقم زنده اند گفت: تقویت جایگاه امروز شوراها نیازمند تلاش فعالانه آنها در نظارت بر مدیریت شهری و اجرای دقیق قانون است.
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 16:48
دیدار مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری با فرمانده انتظامی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری در دیدار با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی ضمن ارائه گزارش اقدامات کمیته بانوان شورای هماهنگی، خواستار تخصیص اعتبارات لازم آموزش پیشگیری از اعتیاد در حوزه بانوان و کودکان شد.
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 16:11
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
شوراهای اسلامی شهر و روستا از برکات نظام اسلامی است / برخی از قوانین حاکم بر مدیریت شهری باید اصلاح شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت و جایگاه شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا از برکات نظام اسلامی است.
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 13:58
روز پنج شنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۲ انجام می‌گیرد؛
حضور فرماندار شهرستان سلماس در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 11:54
در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی عنوان شد؛
استاندار: احیای واحدهای راکد تولیدی و صنعتی در آذربایجان غربی روند مناسبی را طی می کند/ عدم رغبت کامیونهای استانی برای حمل محصولات صادراتی باید از طریق مشوق های لازم برطرف شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند مناسب احیای واحدهای راکد و نیمه راکد تولیدی و صنعتی در استان گفت: از قبل احیای واحدهای راکد از طریق تامین منابع مالی لازم و مشکلات بانکی و مالیاتی، برای ۹۱۴ نفر اشتغال ایجاد شد.
  • سه شنبه 30 دی 1399 ساعت 22:08
با حکم استاندار آذربایجان غربی؛
شهردار شهر مهاباد منصوب شد
جمیل قادری با حکم استاندار آذربایجان غربی به عنوان شهردار شهر مهاباد منصوب شد.
  • سه شنبه 30 دی 1399 ساعت 10:58
روز چهارشنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۱ انجام می‌گیرد؛
حضور فرماندار شهرستان سردشت در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • سه شنبه 30 دی 1399 ساعت 10:03
با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی؛
بخشداری ربط سردشت به عنوان سومین بخشداری جدیدالتاسیس دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی افتتاح شد
در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین شهرستان سردشت ضمن معرفی بخشدار بخش جدید ربط، ساختمان این بخشداری نیز افتتاح شد.
  • دوشنبه 29 دی 1399 ساعت 19:18
با حضور استاندار آذربایجان غربی؛
مسائل و مشکلات نخستین واحد تولید سیلیکون متال آذربایجان‌غربی مورد بررسی قرار گرفت
با حضور استاندار آذربایجان غربی روز شنبه مسائل و مشکلات نخستین واحد تولید سیلیکون استان که در شهرستان خوی مستقر است مورد بررسی قرار گرفت.
  • یکشنبه 28 دی 1399 ساعت 00:45
در دیدار با وزیر راه و شهرسازی مطرح شد؛
استاندار: ساماندهی مبادی ورودی مرزی در آذربایجان غربی به اعتبارات ویژه نیاز دارد/ ضرورت تسریع در تکمیل آزاد راه ارومیه_ تبریز
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش استان در همجواری با سه کشور و برخورداری از پنج پایانه مرزی، خواستار تامین منابع مالی ساماندهی مبادی ورودی مرزی از محل صندوق توسعه ملی شد و گفت: در راستای توازن منطقه ای، رفع عقب ماندگی در بخش حمل و نقل و نیز توسعه پایانه های مرزی برای نقش آفرینی در دور زدن تحریم ها می طلبد منابع مالی ساماندهی مبادی مرزی به میزان ۲ هزار میلیارد ریال با موافقت شورای سیاستگذاری وزارت راه و شهرسازی از محل صندوق توسعه ملی تامین گردد.
  • یکشنبه 28 دی 1399 ساعت 00:43