معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
آثار و تبعات کاهش نرخ جمعیت برای مردم تبیین شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به کاهش نرخ رشد در کشور و در استان گفت: دستگاه های فرهنگی و آموزشی و رسانه ها بویژه صدا و سیما بصورت جدی به این مسئله ورود کرده و آثار و تبعات کاهش نرخ جمعیت را برای مردم تبیین کنند.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 19:09
معاون استاندار آذربایجان غربی:
پایانه مرزی تمرچین با افق بیست ساله ساماندهی می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم دقت به نیازهای آینده کشورمان در ارتباط با مرز و پایانه‌های مرزی، گفت: پایانه مرزی تمرچین به عنوان یکی از پایانه های مرزی مهم کشور با افق ۲۰ ساله ساماندهی می شود.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 18:06
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان خواستار شد؛
لزوم تخصیص اعتبار لازم برای اجرای خانه جوان ارومیه/ تامین اعتبار برای افتتاح آکادمی تخصصی والیبال یدالله کارگر پیشه ارومیه/ تامین اعتبار و نیروی انسانی برای حفظ و نگهداری اماکن ورزشی
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان بر ضرورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای پروژه های در دست احداث و نیز نگهداری از اماکن ورزشی موجود تاکید کرد.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 15:20
برگزاری نشست مشترک مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری و مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی در راستای اجرای پویش ملی "من مادرم،بچه های ایران فرزند من"
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی در راستای اجرای پویش ملی من مادرم ،بچه های ایران فرزند من" با طیب قاسمی مدیرکل نوسازی مدارس دیدار و گفتگو کرد.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 12:13
دیدار استاندار آذربایجان غربی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور
استاندار به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی امروز دوشنبه با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص بررسی آخرین وضعیت روند توسعه استان دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 08:30
روز سه‌شنبه ۱۳۹۹.۱۱.۰۷ انجام می‌گیرد؛
حضور فرمانداران شهرستانهای پیرانشهر و بوکان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:47
معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم تسریع صادرات سیب از آذربایجان غربی/550 هزار تن سیب در سردخانه‌های استان موجود است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از خروج بسیار کم سیب از استان، گفت: مسئولان و دستگاه‌های مرتبط با موضوع سیب توان خود را برای برطرف کردن مشکلات صادرات به کار گیرند.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 08:17
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش تاثیر گذاری داشتند/ زنان در عرصه انتخابات حضوری فعال داشته باشند / حضور زنان در پست های مدیریتی در دولت تدبیر و امید بیش از سایر دولت ها بوده است
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، گفت: زنان و بانوان در کنار مردان این سرزمین در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع از آرمانهای مقدس آن نقش تاثیر گذاری داشتند.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 14:40
معاون استاندار:
شرایط دریافت وام‌های مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تسهیل شود/ ۶۱ درصد تسهیلات درخواستی در آذربایجان غربی پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر تسهیل پرداخت و دریافت تسهیلات کرونایی، گفت: از مجموع 300 میلیارد تومان تقاضای تسهیلات مربوط به مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تاکنون 189 میلیارد تومان در سطح استان پرداخت شده است.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 11:59