با حضور استاندار و معاون وزیر تعاون انجام گرفت؛
انعقاد تفاهمنامه سرمایه گذاری ۲ هزار میلیاردی بانک توسعه تعاون در پروژه های راهسازی آذربایجان غربی
در نشستی که عصر روز یکشنبه با حضور استاندار شهریاری، معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرکل راه و شهرسازی برگزار شد، تفاهمنامه سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون در پروژه های راهسازی آذربایجان غربی به امضا رسید.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 09:09
در دیدار با رییس فدراسیدن دوومیدانی عنوان شد؛
استاندار: آذربایجان غربی استعدادهای خوبی برای افتخار آفرینی های جهانی رشته دو و میدانی دارد/ وزارت ورزش باید عادلانه نسبت به تجهیز و توزیع امکانات ورزشی اقدام نماید
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به استعدادهای خوب استان در رشته های مختلف دو و میدانی گفت: با استعدادیابی که باید انجام گیرد چهره های جدید می توانند در کنار قهرمانان فعلی نسبت به کسب افتخارآفرینی های جهانی برای کشور اقدام نمایند.
  • یکشنبه 14 دی 1399 ساعت 14:20
<<آگهی مزایده عمومی اموال مازاد غیر منقول (نوبت دوم)>>
استانداری آذربایجان غربی در نظر دارد ملک مشروحه ذیل را از طریق مزایده عمومی بر مبنای قیمت پایه مزایده مندرج در فرم شرکت کننده گان به صورت نقدی بفروش برساند
  • یکشنبه 14 دی 1399 ساعت 09:37
در جلسه شورای حفاظت از منابع آب مطرح شد؛
استاندار: دستگاه های اجرائی آذربایجان غربی برای لایروبی رودخانه ها همکاری های بین بخشی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت تقویت همکاری های بین بخشی برای لایروبی رودخانه ها بر اساس مطالعات و در نظر گرفتن جوانب زیست محیطی و منابع طبیعی جهت مهار سیل تصریح کرد: دستگاه های متولی علاوه بر اینکه باید به وظایف خود عمل کنند از طریق بهره گیری از امکانات بین بخشی نسبت به پیشگیری از سیل در ماههای آتی اقدام نمایند.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 21:10
معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم حسابرسی دقیق از کارکردهای مالی تعاونی های مرزنشینان و سهام عدالت در آذربایجان غربی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جمعیت تحت پوشش و حجم بالای مبادلات مالی و سرمایه گذاری دو تعاونی مرزنشینان و سهام عدالت، خواستار ورود نهادهای مسئول برای حسابرسی مالی این دو تعاونی مهم شد.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 17:23
در نشست بررسی مسائل و مشکلات تعاونی ها عنوان شد؛
استاندار: ظرفیت های اقتصادی آذربایجان غربی برای مشارکت تعاونی ها باید مهیا شود/ لزوم نظارت و حسابرسی جدی بر عملکرد مالی تعاونی ها/ تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان باید بطور کامل تخصیص یابد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این استان ظرفیت های ویژه ای برای توسعه اقتصادی دارد گفت: باید این ظرفیت ها برای سرمایه گذاری و مشارکت تعاونی ها مهیا شود تا بتوان به اشتغال مطلوب دست یافت.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 09:38
۱۰ طرح صنعت آب و برق در آذربایجان‌غربی با دستور رییس جمهوری افتتاح شد
۱۰ طرح کوچک و بزرگ صنعت آب و برق کشور شامل سد کانی‌سیب پیرانشهر، احداث و راه اندازی شبکه آبیاری و زهکشی پایاب سد کرم‌آباد پلدشت و هشت طرح برق روستایی با دستور ویدئو کنفرانسی حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران یازدهم دی ماه 99 به بهره برداری رسید.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 09:03
اطلاعیه
  • جمعه 12 دی 1399 ساعت 11:23
در راستای کمک به توانمندسازی زندانیان زن آزاد شده؛
امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل امور زنان و خانواده استانداری و اداره کل زندان های آذربایجان غربی
در راستای کمک به توانمندسازی زندانیانِ زن آزاد شده و خانواده های زندانیانی که سرپرست آنها در زندان بسر می برد تفاهمنامه همکاری مابین اداره کل زنان و امور خانواده استانداری و اداره کل زندانها اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان غربی امضا شد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 20:46