اطلاعیه
  • شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 22:31
در جلسه شورای تامین مسکن تاکید شد؛
استاندار: پرونده مسکن مهر آذربایجان غربی تا اردیبهشت ۱۴۰۰ باید بسته شود/ مشوق های بانکی برای طرح اقدام ملی مسکن باید تقویت شود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه بخش عمده پرونده مسکن مهر در این دولت به سرانجام رسیده است گفت: ۱۹۰۰ واحد مسکن مهر باقیمانده استان باید تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ به اتمام برسد.
  • شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 22:29
معاون استاندار:
4689 بیمار خاص در آذربایجان غربی شناسایی شد/492 نفر از این افراد دچار بیماری صعب‌العلاج هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که 4 هزار و 689 بیمار خاص در استان شناسایی شده، گفت: 492 نفر از این افراد دچار بیماری صعب‌العلاج هستند؛ ازاین‌رو ضروری است تا دستگاه‌ها و مسئولان مربوطه بیش‌ازپیش برای تسهیل امورات این افراد اهتمام بورزند.
  • شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 22:28
اطلاعیه
  • جمعه 1 اسفند 1399 ساعت 21:32
معاون استاندار:
متوسط رشد جمعیتی استان از میانگین کشوری بالاتر است اما باید برای رشد جمعیت در سطح ملی چاره اندیشی جدی شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش جدی فضای مجازی در آگاهی بخشی به مردم، خواستار مسئولیت پذیری بیشتر ارشاد اسلامی و فعال سازی کارگروه فضای مجازی برای فراهم سازی بسترهای بهره گیری از توان فضای مجازی برای آگاهی بخشی شد و گفت: در بحث فضای مجازی به نظر می رسد متولی خاصی وجود ندارد و هر کسی از ظن خود عمل می کند. تلاش شبکه های اجتماعی و فعالین این حوزه در امر خطیر اطلاع رسانی قابل تقدیر و تشکر است. اما گاها برخی از شبکه های اجتماعی انصاف را رعایت نمی کنند.
  • پنج شنبه 30 بهمن 1399 ساعت 17:20
اطلاعیه
  • پنج شنبه 30 بهمن 1399 ساعت 17:18
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
احیای ۸۵ واحد راکد در استان / ۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات جهش تولید به واحد های تولیدی استان تخصیص یافت / لزوم توجه به توسعه زیر ساخت ها در شهرک های صنعتی استان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به احیای ۸۵ واحد راکد تولیدی و صنعتی استان در سالجاری، گفت: پرداخت ۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای جهش تولید در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان عملیاتی شده است.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 22:20
امسال هزار و ۳۶۵ واحد صنعتی کوچک کشور به عرصه تولید بازگشته است
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: برگرداندن یک‌هزار و ۵٠٠ واحد صنعتی کوچک و متوسط به عرصه تولید از برنامه‌های سازمان طی سال جاری بوده که تاکنون یک‌هزار و ٣۶۵ واحد از این تعداد به عرصه تولید بازگشته‌است.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 22:18
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
انتخابات شوراهای اسلامی در ۲۲۲۰ شهر و روستای آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به در پیش رو بودن ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر در ۴۸ شهر و شوراهای اسلامی روستا در ۲۱۷۲ روستا برگزار می‌شود.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 13:02