به دنبال پیگیری های انجام گرفته؛
استاندار: ۴۵ میلیارد تومان یارانه کمک به تولید و اشتغال باغداران سیب آذربایجان غربی تخصیص یافت
استاندار آذربایجان غربی گفت: به دنبال سفر دکتر نوبخت به استان و پیگیری های انجام گرفته، ۴۵ میلیارد تومان یارانه کمک به تولید و اشتغال باغداران سیب استان از طرف سازمان برنامه و بودجه به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شد.
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 10:32
پیام معاون استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز مهندس
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در پیامی مهندسان را جهادگران صف اول توسعه دانسته که در سایه تلاش خستگی ناپذیر آنان ایران عزیز در حوزه های مختلف به بالندگی و خودباوری رسیده است.
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 09:21
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی شهادت جانباز سرافراز سرهنگ پاسدار حاج مصطفی سلطانی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی شهادت فرمانده دلیر دوران دفاع مقدس، جانباز شهید سرهنگ پاسدار حاج مصطفی سلطانی را تسلیت گفت.
  • دوشنبه 4 اسفند 1399 ساعت 21:44
در کارگروه های اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی عنوان شد؛
استاندار: مدیران دستگاه های اجرایی و بانکی در آذربایجان غربی باید نسبت به ایجاد اشتغال و تولید دغدغه جدی داشته باشند/ سرگردان کردن مردم در پیچ و خم اداری ظلم به توسعه استان است/ ۹۰ درصد مشاغل استان از
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از تعلل و کم کاری برخی مدیران دستگاه های اجرایی و بانکی در حمایت از تولید و اشتغال گفت: متاسفانه برخی مدیران دغدغه جدی برای توسعه استان ندارند. فرصت سوزی برای توسعه و فراری دادن سرمایه ها از طریق بروکراسی اداری ظلم بزرگ و نابخشودنی است.
  • دوشنبه 4 اسفند 1399 ساعت 21:43
در ستاد مقابله با کرونا بیان شد؛
استاندار: روند ابتلا به کرونا در آذربایجان غربی با شیب ملایمی در حال افزایش است/کارنامه جمهوری اسلامی ایران در مقابله با کرونا بی نظیر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه آمار ابتلا و مرگ ناشی از کووید۱۹ در استان با شیب ملایمی روبه افزایش است گفت: تداوم روند فعلی به قرمز شدن شهرهای استان منجر خواهد شد. فرمانداران، مدیران دستگاه های مربوطه و مردم باید خطر شروع موج چهارم کرونا را جدی بگیرند و بدون درنگ نسبت به اجرای دستورالعمل های بهداشتی و محدودیت ها اقدام نمایند.
  • یکشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 21:21
استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛
دستور رئیس جمهور برای پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام طرح تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی گفت: به دنبال سفر دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان و بازدید از تونل انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه و سپس درخواست از رئیس جمهور برای پرداخت ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار از حساب موجود در خزانه برای تکمیل این پروژه، رئیس جمهور با پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل این طرح موافقت نمود.
  • یکشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 16:32
در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز عنوان شد؛
استاندار:‌ نقش بانوان آذربایجان غربی در دفاع مقدس بی نظیر است/ پاسداشت زنان شهیده امری فاخر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش زنان استان در هشت سال دفاع مقدس گفت: استان از لحاظ تقدیم شهدای زن به نظام و انقلاب اسلامی در رتبه سوم کشوری قرار دارد و این امر بیانگر نقش زنان در دفاع از کیان اسلامی است.
  • یکشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 12:31