معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به آذربایجان غربی سفر می‌کند
دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر، روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۱۲ و ۱۳ بهمن، میهمان مردم آذربایجان‌غربی خواهد بود.
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 15:19
استاندار:
۵۷۰ پروژه عمرانی اقتصادی در دهه فجر امسال در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود
استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که ۵۷۰ پروژه عمرانی اقتصادی در دهه فجر امسال در استان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود، گفت: این تعداد پروژه با ۲ هزار و ۴۱۶ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال‌زایی ۸۳۲ نفر افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
  • شنبه 11 بهمن 1399 ساعت 11:39
با حضور استاندار آذربایجان غربی؛
مسائل و مشکلات دفاتر تسهیل گری ارومیه بررسی شد
استاندار آذربایجان غربی امروز جمعه در بازدید از دفاتر تسهیل گری مناطق کشتارگاه و حاجی پیرلو در ارومیه مسائل و مشکلات این دفاتر را مورد بررسی قرار داده و دستورات لازم برای حل آنها را صادر نمود.
  • جمعه 10 بهمن 1399 ساعت 17:52
اطلاعیه
  • جمعه 10 بهمن 1399 ساعت 12:04
در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: مدیریت دولت در کاهش اثرات تحریم های اقتصادی؛ مانع تحقق برنامه های دشمن شد/ تولیدکنندگان در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام و بدعهدی کشورهای اروپایی و به تبع آن تحریم های بی سابقه، موجب بروز مشکلات اقتصادی شده بود گفت: مدیریت دولت در کاهش اثرات تحریم ها اگر چه محدودیت ها و خطاهایی را نیز درپی داشت اما مانع تحقق برنامه های دشمن در زمینگیر کردن کشور شد.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 23:30
در دیدار با مدیران گمرکی مطرح شد؛
استاندار: مدیریت یکپارچه گمرکات مرزی آذربایجان غربی یک ضرورت جدی است/ هوشمند سازی فرآیندهای گمرکی نقش موثری در افزایش رضایتمندی عمومی و کاهش فساد دارد/ گمرکات استان باید به امکانات زیرساختی مجهز باشند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مدیریت یکپارچه گمرکات مرزی یک ضرورت جدی است گفت: برای افزایش ترخیص کالا و کاهش هزینه ها و نیز پرهیز از سردرگمی مردم سیستم یکپارچه مرزی بطور جدی و کامل اجرایی شود.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:24
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
شهرداری ها در اجرای مصوبات شورای ترافیک اهتمام جدی داشته باشند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مصوبات شورای ترافیک استان در جهت کاهش بار ترافیکی در شهرها، گفت: شهرداری ها مصوبات شورای ترافیک را باید اجرا کنند.
  • پنج شنبه 9 بهمن 1399 ساعت 08:23