۵ هزار و ۳۷۶ نفر در شوراهای اسلامی روستاهای آذربایجان‌غربی داوطلب شدند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تا پایان روز پنجم به ۵ هزار و ۳۷۶ نفر رسید.
  • شنبه 21 فروردین 1400 ساعت 16:44
در ستاد مقابله با کرونا عنوان شد؛
استاندار: تقویت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، پرهیز از دورهمی ها و نظارت بر اجرای محدودیت ها سه راهکار اصلی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی است/ فرمانداران در نظارت بر نحوه اجرای محدودیت ها نباید کو
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند نگران کننده ابتلا به کرونا در استان گفت: با ادامه این روند باید بیمارستانهای غیر دانشگاهی هم پای کار بیایند. تقویت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، پرهیز از دورهمی ها و نظارت جدی بر اجرای محدودیت ها سه راهکار اساسی برای مقابله با کرونا بشمار می رود.
  • شنبه 21 فروردین 1400 ساعت 16:42
تکذیبیه
به دنبال شایعات مطرح شده در برخی کانالهای مجازی در خصوص نقش استانداری در انتصاب مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان غربی؛ ضمن تکذیب این شایعات و دعوت از فعالین فضای مجازی در آستانه ماه مبارک رمضان به رعایت تقوای الهی و تمکین از اصول حرفه ای و پرهیز از تشویش اذهان عمومی، به اطلاع می رساند هرگونه تغییر و جابجایی مدیران در زیرمجموعه دستگاه قضایی بر اساس اصل تفکیک قوا جزو وظایف و اختیارات این دستگاه محترم است.
  • جمعه 20 فروردین 1400 ساعت 19:09
۴ هزار و ۴۳۸ نفر در شوراهای اسلامی روستاهای آذربایجان‌غربی داوطلب شدند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تا پایان روز چهارم به ۴ هزار و ۴۳۸ نفر رسید.
  • جمعه 20 فروردین 1400 ساعت 19:01
در جلسه شورای آموزش و پرورش عنوان شد؛
استاندار: جبران عقب ماندگی های آموزشی آذربایجان غربی به یک تبعیض مثبت نیازمند است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کمبود فضای آموزشی در این استان جدی است گفت: جبران عقب ماندگی های آموزشی استان به یک تبعیض مثبت از سوی وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه نیازمند است.
  • پنج شنبه 19 فروردین 1400 ساعت 18:07
۲ هزار و ۸۴۷ نفر در شوراهای اسلامی روستاهای آذربایجان‌غربی داوطلب شدند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تا پایان روز سوم به ۲ هزار و ۸۴۷ نفر رسید.
  • پنج شنبه 19 فروردین 1400 ساعت 13:26
اطلاعیه
  • پنج شنبه 19 فروردین 1400 ساعت 10:15
مراسم تقدیر از برگزیدگان دور هشتم بانوان کارآفرین برتر کشوری با حضور ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد
در این نشست ابتکار با اشاره به رویکرد دولت و تاکید رئیس جمهور مبنی بر حمایت از زنان توانمند و کارآفرین در جهت ایجاد اشتغال، به بیان طرح های متعدد در راستای حمایت از ایشان از جمله الگو سازی برای زنان سرپرست خانوار، طرح نوین مشاغل خانگی و همچنین بازاریابی مجازی پرداخت.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 23:00
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت عنوان کرد؛
نام شهدای سلامت در انقلاب ماندگار خواهد ماند/ تلاش کادر درمان و پرستاری در مقابله با کرونا تداوم ایثارگری های دوران دفاع مقدس است
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه نام شهدای مدافع سلامت در انقلاب ماندگار خواهند ماند گفت: رشادت های شهدای سلامت در پاسداری از سلامت مردم هیچ گاه از حافظه تاریخی این سرزمین پاک نخواهد شد.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 22:58
در نشست بررسی پروژه های آب و خاک مطرح شد؛
استاندار: ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی آذربایجان غربی هزینه شده است/ تا پایان امسال ۲۳ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به شبکه آبیاری مدرن مجهز می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه ویژه دولت برای توسعه بخش کشاورزی در این استان گفت: از سال ۹۵ تا به امروز یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی در اراضی استان هزینه شده است.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 12:47