شورای فرهنگ عمومی، راهکارهای مشارکت حداکثری در انتخابات را احصا کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: شورای فرهنگ عمومی باید در سطح استان راهکارهای مشارکت حداکثری، عمومی و همه جانبه مردم در انتخابات را احصا کند تا نظیر همیشه شاهد انتخابات پررونق باشیم.
  • چهارشنبه 27 اسفند 1399 ساعت 14:09
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی:
متخصصین و کارشناسان مدیریت شهری و اجرایی برای ثبت نام در انتخابات شوراها پای کار بیایند/ بانوان با ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر نقش آفرینی جدی در مدیریت شهری داشته باشند
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با دعوت از متخصصین و کارشناسان مدیریت شهری که توانایی و علاقمند به مشارکت در مدیریت شهری هستند برای ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر گفت: با حضور کارشناسان و افراد متخصص در عرصه ثبت نام شوراهای شهر به طور قطع انتخابات پرشورتر و با مشارکت بیشتری همراه خواهد بود.
  • سه شنبه 26 اسفند 1399 ساعت 20:57
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان غربی:
نام و یاد شهید باکری به عنوان شهردار ارومیه جاودان خواهد ماند/ تا آخرین روز فعالیت دولت با تمام توان درخدمت مردم خواهیم بود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید باکری، گفت: شهید مهدی باکری نماد خدمت، ایثار، تلاش و مقاومت است و به عنوان شهردار خدمات شایسته ای برای مردم ارومیه انجام داد.
  • سه شنبه 26 اسفند 1399 ساعت 20:51
اطلاعیه شماره ۱۰ ستاد انتخابات کشور صادر شد
ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در فرمانداری ها تا ساعت ۲۰ امشب ادامه دارد/ ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایل، رایانه شخصی و دفاتر پیشخوان تا ساعت ۲۴:۰۰ ادامه می­ یابد وبعدازآن امکان ثبت نام وجود ندارد
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۰ خود که در آخرین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها صادر شد، اعلام کرد: ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در فرمانداری ها تا ساعت ۲۰ امشب ادامه دارد و ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایل، رایانه شخصی و دفاتر پیشخوان تا ساعت ۲۴:۰۰ ادامه می­یابد.
  • سه شنبه 26 اسفند 1399 ساعت 20:48
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
مردم از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند/ شهرداری ها فضای بانشاط در ایام نوروز در شهرهای استان ایجاد کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی: با اشاره به شیوع بیماری کرونا از شهروندان خواست تا درصورت امکان از رفتن به سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و درصورت اجبار به سفر تمامی دستورالعمل های بهداشتی را در سفرها با جدیدت رعایت کنند.
  • دوشنبه 25 اسفند 1399 ساعت 20:41
اطلاعیه شماره ۹ ستاد انتخابات کشور صادر شد
اعلام زمان، مهلت و چگونگی ثبت نام انتخابات شورای اسلامی شهر تا پایان سه شنبه ۲۶-۱۲-۹۹/دعوت ستاد انتخابات کشور از همه علاقه مندان در حوزه مدیریت شهری و متخصصان و کارشناسان این حوزه برای ثبت نام
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۹ خود چگونگی روش های ثبت نام الکترونیک داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر که تا روز سه شنبه مهلت دارد را تشریح کرد.
  • دوشنبه 25 اسفند 1399 ساعت 16:32
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
از ظرفیت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی برای جذب سرمایه گذاری باید بیشتر استفاده شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند رو به رشد سرمایه گذاری در استان، گفت: از ظرفیت شهرک های صنعتی استان در جذب سرمایه گذاران باید بیشتر استفاده شود.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 23:10
مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی بر لزوم فرهنگ‌سازی برای پیشگیری از اعتیاد تأکید کرد
مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری آذربایجان‌غربی فرهنگ‌سازی را یکی از اساس‌های مهم در تمامی زمینه‌های اجتماعی دانست و گفت: نقش سازمان‌های مردم نهاد در ایجاد ارتباط بین اقشار مختلف جامعه و دستگاه‌های متولی مقابله با اعتیاد بسیار پررنگ است.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 23:09
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11