در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: فرمانداران بر رعایت دستورالعمل های کرونایی، مدیریت سفرهای نوروزی و بازار شب عید نظارت جدی داشته باشند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر ضرورت نظارت های میدانی در ایام نوروز گفت: فرمانداران باید بر دستورالعمل های کرونایی، سفرهای نوروزی و بازار شب عید به منظور رفاه حال مردم نظارت جدی داشته باشند.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 20:41
استاندار آذربایجان غربی:
اعمال هرگونه محدودیت و ممنوعیت در صادرات سیب درختی پذیرفتنی نیست
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از هر گونه محدودیت و ممنوعیت در صادرات سیب درختی گفت: با وجود تلاشهای فراوان برای تسهیل در روند صادرات سیب درختی، متاسفانه مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار ضربه بزرگی به اقتصاد استان وارد می کند.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 15:26
استاندار:
عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان آذربایجان غربی واریز شد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به واریز عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان استان گفت: به حساب هر خانواری که در سامانه مربوطه ثبت نام کرده و پرونده مربوطه را تکمیل نموده مبلغ یک میلیون و ۹۴۰ هزار تومان واریز شد.
  • یکشنبه 24 اسفند 1399 ساعت 15:23
در جلسه شورای معادن مطرح شد؛
استاندار: سرمایه گذاران فاقد اهلیت معادن آذربایجان غربی خلع ید می شوند/ شکوفایی بخش معدن با تسامح و تعارف میسر نمی شود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه برخی افراد به بهانه سرمایه گذاری و بدون اخذ مجوز اهلیت سنجی، سرمایه های معدنی استان را به تملک درآورده اند گفت: سرمایه گذاران فاقد اهلیت در معادن استان خلع ید می شوند تا بستر برای افراد دارای اهلیت لازم پای کار بیایند.
  • شنبه 23 اسفند 1399 ساعت 20:41
معاون استاندار:
۱۶۰۰ تن میوه برای شب عید آذربایجان غربی در نظر گرفته شد/محصولات در ۶۵ مرکز توزیع مستقیم میوه عرضه می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تامین میوه های شب عید استان از محل تولیدات داخلی و شمال کشور گفت: یک هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب برای تامین و تنظیم بازار میوه شب عید استان در نظر گرفته شده است.
  • شنبه 23 اسفند 1399 ساعت 20:39
3 4 5 6 7 8 9 10 11