استاندار آذربایجان غربی‌ در جمع مردم بخش نخطالو
اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی در اولویت است/ برای توسعه مناطق محروم، امکانات استان بسیج می شود/ توجه به مدیریت زمان در اجرای پروژه ها ضروری است
🔹استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه انتظارات و مطالبات مردم در سفرهای شهرستانی باید در اولویت قرار گیرد، گفت: پیگیری مصوبات یکی از برنامه‌های اولویت دار دیگر است و در راستای قول و تعهد به مردم، باید به عنوان یک تکلیف تحقق یابد.
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 17:42
در مراسم آغاز عملیات احداث 17 کیلومتر بزرگراه در استان
استاندار : جهش خوبی در توسعه راههای آذربایجان‌غربی رقم خورده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به موقعیت مهم استان و ضرورت گسترش راههای ارتباطی، گفت: در چند سال اخیر جهش خوبی در توسعه راههای استان رقم خورده است. استان در مسیر چند کریدور اصلی قرار دارد و نقش محوری در توسعه شریانهای ارتباطی منطقه ایفا می‌کند.
  • پنج شنبه 28 بهمن 1400 ساعت 12:18
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری: آموزش غیرحضوری در شهرهای قرمز و نارنجی آذربایجان‌غربی ادامه می‌یابد
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای گذر از خیز ششم کرونا گفت: با توجه به وضعیت نامطلوب شیوع بیماری کووید 19، همچنان آموزش غیرحضوری در شهرهای قرمز و نارنجی استان باید در دستور کار باشد.
  • چهارشنبه 27 بهمن 1400 ساعت 22:30
بازدید استاندار آذربایجان غربی از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست در ارومیه
محمدصادق معتمدیان عصر امروز با حضور در مرکز شیرخوارگاه مهر و مرکز نگهداری کودکان 3 تا 6 سال مهر بی همتای خوبان در ارومیه، ضمن قدردانی از زحمات مدیران، مربیان و کارکنان این مراکز، از نحوه نگهداری کودکان ساکن در این مراکز بازدید و با اهدای هدایایی به این کودکان، از آنان دلجویی کرد.
  • چهارشنبه 27 بهمن 1400 ساعت 21:55
معتمدیان در بازدید از خبرگزاری ایسنا منطقه آذربایجان غربی؛
رسانه ها در روند توسعه استان اثر بخش باشند/ توانمندیهای استان در حوزه های مختلف توسط رسانه ها در سطح ملی معرفی شوند
  • چهارشنبه 27 بهمن 1400 ساعت 17:01
<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11