وزیر جهاد کشاورری: دغدغه صادرات سیب درختی رفع شده است
وزیر جهاد کشاورزی گفت: دغدغه صادرات سیب درختی آذربایجان غربی رفع شده است و با صحبت‌هایی که با کشورهای هدف انجام شده، مسیر صادرات هموار شده که این روند همچنان استمرار دارد.
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 20:03
بازدید وزیر جهاد کشاورزی به همراه استاندار آذربایجان غربی از چند واحد سورت و بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی و شرکت رویان پژوه در ارومیه
وزیر جهاد کشاورزی به همراه استاندار آذربایجان غربی از چند واحد سورت و بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی و شرکت رویان پژوه آذربایجان در ارومیه بازدید کرد.
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 18:20
معرفی سرپرست فرمانداری تکاب باحضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی
در مراسمی باحضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی "اسماعیل حیدری آزاد" به عنوان سرپرست فرمانداری تکاب معرفی شد
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 17:00
استاندار آذربایجان غربی: نهضت بزرگ گلخانه در استان راه ‌اندازی می شود/ بخش کشاورزی از پیشرانهای مهم توسعه استان است / سند توسعه کشاورزی استان تدوین شود
استاندار آذربایجان ‌غربی گفت: با توجه به اینکه میزان گلخانه در استان بسیار ناچیز است، باید یک نهضت بزرگ احداث گلخانه در آذربایجان غربی ایجاد شود.
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 16:24
وزیر جهاد کشاورزی: آذربایجان غربی قطب کشاورزی و بهشت باغداری ایران است
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به سهم 33 درصدی آذربایجان غربی در تولید سیب کشور، بر لزوم افزایش صادرات این محصول به بازار مصرف کشورهای همسایه تاکید کرد.
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 16:21
آلبوم تصویری/ برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی آذربایجان غربی با محوریت سیب درختی با حضور وزیر جهاد کشاورزی
جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی استان با محوریت سیب درختی با حضور ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی و تعدادی از اعضای مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 14:01
وزیر جهاد کشاورزی وارد ارومیه شد
وزیر جهاد کشاورزی صبح امروز دوشنبه با استقبال محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، از طریق فرودگاه بین المللی شهید باکری، وارد ارومیه شد.
  • دوشنبه 25 بهمن 1400 ساعت 08:28
استاندار آذربایجان غربی:
مدیران نسبت به احصاء و رفع مشکلات واحدهای تولیدی همت کنند / زمینه خرید محصولات باغی به صورت مستقیم فراهم شود
استاندار آذربایجان غربی با تا‌کید بر رفع موانع تولید و حمایت بیشتر از واحدهای تولیدی و صنعتی استان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان باید به دنبال احصاء مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی بوده و برای حل این مشکلات همت مضاعف داشته داشته باشد.
  • یکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت 18:53
🔺 یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛
بازدید محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی عصر امروز از دو واحد تولیدی و صنعتی فعال در حوزه تولید آبمیوه و کنسانتره در ارومیه بازدید کرد.
  • یکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت 18:45
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی: راهبرد دولت سیزدهم در خدمت مردم بودن است
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به روند تغییر و تحولات مدیران اداری گفت: تغییر و تحول در نظام اداری کشور، امری معمول و طبیعی است که با هدف استفاده از تفکرات و ایده های جدید در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت رسانی به مردم انجام می شود .
  • یکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت 15:00
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11