معاون هماهنگی مور اقتصادی استاندار:
جوجه ریزی در واحد های مرغداری آذربایجان غربی افزایش می یابد
معاون هماهنگی مور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: با هدف افزایش تولید مرغ ، جوجه ریزی در واحد های مرغداری استان افزایش می یابد.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 13:21
در لایحه بودجه پیش بینی شد
۲۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی آذربایجان‌غربی در سال ۱۴۰۰
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی با اشاره به تدوین و تقدیم لایحه بودجه سال آینده کشور طی روزهای گذشته به مجلس شورای اسلامی‌ گفت: دولت در این لایحه ۲۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال برای عمران استان در سال آینده در نظر گرفته است.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 10:44
در جمع نمایندگان تشکل های دانشجویی، روسای دانشگاه و فرماندهان بسیج عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: تحریم های دشمن و کرونا مانع تحقق کامل برنامه های تدوین شده دولت برای افزایش رفاه در جامعه شد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تاثیر تحریم و کرونا بر اقتصاد کشور و ایجاد برخی نارضایتی های عمومی تصریح کرد: سمپاشی شبکه های معاند برای تزریق ناامیدی در جامعه و تحریم ها و نیز کرونا باعث شد تا برنامه های تدوین شده دولت برای افزایش رفاه در کشور بطور درست تحقق نیابد.
  • یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 00:00
در جمع نمایندگان تشکل های دانشجویی، روسای دانشگاه ها و فرماندهان بسیج مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: در پروژه احیای دریاچه ارومیه بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برای احداث تونل انتقال آب هزینه شده است/ بطور میانگین هر روز برای ۲۵ خانوار روستایی آبرسانی شده است/ در شاخص گازرسانی
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به دستاوردهای دولت در این استان گفت: با وجود  همه مشکلات اما فقط در بحث ساخت تونل انتقال آب بیش از ۱۰هزار میلیارد تومان هزینه شده است.
  • شنبه 15 آذر 1399 ساعت 23:58
معاون استاندار آذربایجان غربی
جذب همه ظرفیت ها و مشارکت عمومی از راهکارهای اساسی برای بازسازی عتبات عالیات بشمار می رود
جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات به ریاست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دیگر اعضا برگزار شد.
  • شنبه 15 آذر 1399 ساعت 16:42
روز یکشنبه 1399.09.16 انجام می‌گیرد؛
حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و مدیرکل راه و شهرسازی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و مدیرکل راه و شهرسازی استان در سامانه سامد پاسخگوی سؤالات مردم خواهد بود.
  • شنبه 15 آذر 1399 ساعت 14:09
اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور
در اطلاعیه شماره (۴) ستاد انتخابات کشور، برنامه زمانی فرآیندهای اجرایی از جمله ثبت نام داوطلبین انتخابات ششمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام شد.
  • شنبه 15 آذر 1399 ساعت 08:25
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت پدر شهید مرتضی میلانی و پدر همسر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت پدر شهید والامقام مرتضی میلانی و پدر همسر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه را تسلیت گفت.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 19:10
اطلاعیه
بر اساس اعلام کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت شهرهای آذربایجان غربی دراجرای طرح جامع هوشمند محدودیت ها به  شرح زیر اعلام می گردد. محدودیت ها و الزامات از ساعت صفر روز شنبه ۱۵ آذر متناسب با وضعیت اعلامی اجرایی خواهد شد.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 14:33
در دیدار با رئیس سازمان زندانها عنوان شد؛
استاندار: آذربایجان غربی جزو ۵ استان امن کشور است/ بهبود زیرساخت ها در حوزه زندانها برای اقدامات تربیتی جزو اولویت های استان بشمار می رود/ لزوم افزایش حمایت از خانواده زندانیان
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ارزیابی های انجام گرفته در خصوص وضعیت شاخص های اجتماعی و امنیتی و ارتقای شاخص های استان در این حوزه ها تصریح کرد: آذربایجان غربی به مدد تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و همراهی مردم جزو پنج استان امن کشور بشمار می رود.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 14:13