معاون استاندار:
آذربایجان‌غربی آمادگی کامل تأمین سیب شب عید کشور را دارد/ استان رتبه یک تولید کنسانتره و قند از شکر در سطح کشور را در اختیار دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به توانایی استان در تأمین میوه سیب شب عید، گفت: علاوه بر این مهم می‌توان با ایجاد مشوق‌های صادراتی، برقراری جایزه صادراتی و لغو پیمان سپاری ارزی برای سیب صادرات مطلوبی در این زمینه برقرار کرد.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 13:12
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:
آذربایجان غربی می تواند به مهمترین قطب صادرات محصولات کشاورزی در کشور تبدیل شود/ با متجاوزان و متصرفان اراضی ملی و کشاورزی به شدت برخورد می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به ویژه گی های منحصر به فرد آذربایجان غربی از نظر موقعیت جغرافیایی و آب و خاک حاصلخیز گفت: آذربایجان غربی می تواند به مهمترین قطب صادرات محصولات کشاورزی در کشور تبدیل شود.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 11:33
در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی مطرح شد؛
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: توسعه کشاورزی استان در گرو افزایش مشوق ها، تسهیلات بانکی، کاهش زمان صدور مجوز، بازاریابی و استفاده از دانش اساتید دانشگاهی است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه عدم استفاده از دانش اساتید دانشگاهی را یکی از خلاهای جدی بخش سیاست گذاری کشاورزی در استان و کشور دانست و گفت: استفاده از دانش و ایده های اساتید دانشگاهی بخش کشاورزی یک ضرورت است تا بتوان ضمن پاسداشت جایگاه علم نسبت به افزایش بهره وری اقدام نمود.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 23:24
در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه عنوان شد؛
وزیر جهاد کشاورزی: آذربایجان غربی استانی منحصربفرد در ظرفیت های آب و خاک است/ طرحی آماده شده که در صورت حمایت توانایی داریم ۴ میلیون تن از نهاده های دامی را در داخل کشور تهیه کنیم
وزیر جهاد کشاورزی آذربایجان غربی را استانی منحصربفرد در ظرفیت های آب و خاک دانست و گفت: رویکرد جدید وزارت جهاد کشاورزی سفر دسته جمعی مدیران ارشد به استانها برای بررسی و حل مسائل است. آذربایجان غربی نیز به جهت نقش آفرینی جدی در سیاست های تامین امنیت غذایی نخستین مقصد سفرهای استانی به شیوه جدید است.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 23:20
در نشست با نماینده ولی فقیه و وزیر جهاد کشاورزی عنوان شد؛
استاندار: کشاورزی سهم ویژه ای در توسعه آذربایجان غربی دارد/ تهاتر سیب با میوه های گرمسیری راهکاری موثر برای افزایش صادرات بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه کشاورزی در توسعه استان گفت: نقش آفرینی کشاورزی در اشتغال و ارزآوری می طلبد تا نگاه ویژه تری نسبت به آن در بعد حمایتی صورت گیرد.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 23:16
در راستای بهره وری مناسب از ظرفیت های پتروشیمی؛
استاندار آذربایجان غربی: با سرمایه گذاری ۶ هزار میلیارد ریالی خط جدید وان-هگزن در پتروشیمی مهاباد راه اندازی می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه زیرساخت های صنعت پتروشیمی در استان ایجاد شده و بهره وری کامل از آن در دستور کار قرار دارد گفت: مقدمات راه اندازی خط جدید تولید وان-هگزن به عنوان صنایع پایین دستی با سرمایه گذاری ۶ هزار میلیارد ریالی در پتروشیمی مهاباد آغاز شده و به زودی اجرایی می شود.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 13:47
در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی؛
برگزاری نشست مشترک مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان
نشست مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در راستای تعامل و همکاری های مشترک در حوزه فرهنگی زنان و خانواده برگزار شد.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 13:13
معاون استاندار آذربایجان غربی:
مشکلات زمین‌های الحاقی شهرستان مهاباد برطرف شد/29 هکتار وارد محدوده شهری می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات 20 ساله زمین‌های الحاقی شهرستان مهاباد، گفت: 29.2 هکتار از زمین‌های الحاقی مهاباد جزو محدوده شهری می‌شود.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 13:03
5 6 7 8 9 10 11