معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم استقرار کارشناسان استاندارد در بازارچه‌ها و گمرکات آذربایجان غربی/اصل بر کیفیت سنجی کالاهای وارده در استان است تا از ارسال کالاها به سایر استان‌ها برای کیفیت سنجی جلوگیری شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت استاندارد و لزوم توجه به این مهم، گفت: برای جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه صاحبان کالا بایستی از ارجاع کالاها برای انجام آزمایش‌های استاندارد به سایر استان‌ها جلوگیری شود.
  • پنج شنبه 7 اسفند 1399 ساعت 09:58
معاون استاندار:
امنیت پایدار آذربایجان غربی مرهون همراهی مردم و نیروهای مسلح است/ تلاش دستگاه قضایی در برقراری آسایش و امنیت ستودنی است
معاون استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه امنیت پایدار استان مرهون همراهی مردم و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است گفت: با وجود برخورداری از نزدیک به هزار کیلومتر مرز با سه کشور و دسیسه های استکبار برای برهم زدن وحدت موجود، امنیتی پایدار در استان برقرار است.
  • پنج شنبه 7 اسفند 1399 ساعت 09:57
بر اساس گزارش اتاق ایران و مرکز آمار؛
آذربایجان غربی کماکان رتبه برتر فضای کسب و کار و دارای کمترین نرخ تورم دوازده ماهه
  • چهارشنبه 6 اسفند 1399 ساعت 09:03
معاون استاندار خواستار شد؛
لزوم توجه به مشاغل خرد و بنگاه‌های اقتصادی کوچک در آذربایجان‌غربی/صندوق کارآفرینی امید توانایی توانمندسازی بنگاه‌های اقتصادی کوچک در مناطق مختلف را دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: حمایت از مشاغل خرد و بنگاه‌های اقتصادی کوچک در سطح استان یکی از اقدامات مؤثری است که صندوق کارآفرینی امید می‌تواند انجام دهد.
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 21:11
معاون استاندار:
سرانه آموزشی آذربایجان غربی در ازای هر دانش‌آموز چهار مترمربع است/بخش آموزش استان نیازمند توجه ویژه دولت و خیران مدرسه‌ساز است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سرانه کم آموزشی استان در مقایسه با سرانه کشوری، گفت: بهبود وضعیت آموزش در استان نیازمند توجه ویژه دولت، مجلس شورای اسلامی و خیران مدرسه‌ساز است.
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 17:51
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 17:49
در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی و سلامت عنوان شد؛
معاون استاندار: دستگاه های اجرائی نسبت به ارائه خدمات قانونی در مناطق حاشیه نشین اهتمام جدی داشته باشند/ دفاتر تسهیل گری نباید در امور سیاسی وارد شوند
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جمعیت ۷۰۰ هزار نفری ساکن در مناطق حاشیه نشین استان، گفت: دستگاه های اجرائی باید در ارائه خدمات قانونی به مناطق حاشیه نشین اهتمام جدی داشته باشند.
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 16:14
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
مرغ به میزان مورد نیاز استان کشتار می شود / روند نظارت بر توزیع مرغ در استان تشدید و اصلاح می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به کشتار مرغ به میزان نیاز در کشتارگاه های استان گفت: متاسفانه روند توزیع مرغ در استان مطلوب نیست و دستگاه های نظارتی باید روند نظارت بر توزیع مرغ را تشدید و اصلاح کنند.
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 15:49
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
برای اخذ آرای مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ۳ هزار رو ۵۱۲ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارآذربایجان غربی، گفت: برای اخذ آرای مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۳ هزار رو ۵۱۲ شعبه اخذ رای و برای انتخابات رییاست جمهوری ۲ هزار رو ۹۶۲ شعبه اخذ رای در استان پیش بینی شده است.
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 12:25
معاون استاندار:
8175 خانوار روستایی آذربایجان غربی از نعمت آب شرب برخوردار شدند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به این‌که 30 هزار نفر از جمعیت روستایی استان از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند، گفت: برای آب‌رسانی به 26 روستای آذربایجان غربی 225 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی هزینه شده است.
  • سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت 12:18