در جلسه شورای آموزش و پرورش عنوان شد؛
استاندار: جبران عقب ماندگی های آموزشی آذربایجان غربی به یک تبعیض مثبت نیازمند است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کمبود فضای آموزشی در این استان جدی است گفت: جبران عقب ماندگی های آموزشی استان به یک تبعیض مثبت از سوی وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه نیازمند است.
  • پنج شنبه 19 فروردین 1400 ساعت 18:07
۲ هزار و ۸۴۷ نفر در شوراهای اسلامی روستاهای آذربایجان‌غربی داوطلب شدند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای استان تا پایان روز سوم به ۲ هزار و ۸۴۷ نفر رسید.
  • پنج شنبه 19 فروردین 1400 ساعت 13:26
اطلاعیه
  • پنج شنبه 19 فروردین 1400 ساعت 10:15
مراسم تقدیر از برگزیدگان دور هشتم بانوان کارآفرین برتر کشوری با حضور ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد
در این نشست ابتکار با اشاره به رویکرد دولت و تاکید رئیس جمهور مبنی بر حمایت از زنان توانمند و کارآفرین در جهت ایجاد اشتغال، به بیان طرح های متعدد در راستای حمایت از ایشان از جمله الگو سازی برای زنان سرپرست خانوار، طرح نوین مشاغل خانگی و همچنین بازاریابی مجازی پرداخت.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 23:00
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت عنوان کرد؛
نام شهدای سلامت در انقلاب ماندگار خواهد ماند/ تلاش کادر درمان و پرستاری در مقابله با کرونا تداوم ایثارگری های دوران دفاع مقدس است
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه نام شهدای مدافع سلامت در انقلاب ماندگار خواهند ماند گفت: رشادت های شهدای سلامت در پاسداری از سلامت مردم هیچ گاه از حافظه تاریخی این سرزمین پاک نخواهد شد.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 22:58
در نشست بررسی پروژه های آب و خاک مطرح شد؛
استاندار: ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی آذربایجان غربی هزینه شده است/ تا پایان امسال ۲۳ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به شبکه آبیاری مدرن مجهز می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نگاه ویژه دولت برای توسعه بخش کشاورزی در این استان گفت: از سال ۹۵ تا به امروز یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی در اراضی استان هزینه شده است.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 12:47
۱۶۵۸ نفر در انتخابات شورای اسلامی روستاهای آذربایجان غربی ثبت نام کردند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: با گذشت دو روز از نام نویسی از داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها، ۱۶۵۸ نفر در این انتخابات ثبت نام کردند.
  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 ساعت 08:23
۵۷۷ نفر در انتخابات شورای اسلامی روستاهای آذربایجان غربی ثبت نام کردند
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: در نخستین روز نام نویسی از داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها، ۵۷۷ نفر در این انتخابات ثبت نام کردند.
  • سه شنبه 17 فروردین 1400 ساعت 11:16
رئیس هیات بازرسی انتخابات آذربایجان غربی:
رسالت هیات بازرسی انتخابات، کنترل جریان انتخابات بر مدار قانون برای صیانت و حفاظت از آرای مردم است
نخستین جلسه هیات بازرسی انتخابات ۱۴۰۰ استان با حضور رئیس و اعضا برگزار شد.
  • یکشنبه 15 فروردین 1400 ساعت 23:00