معاون استاندار: مشکلات تامین مواد اولیه ماسک در آذربایجان‌غربی رفع شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: باید مشکلات تامین مواد اولیه تولید ماسک احصا و با نظارت لازم، رفع شود.
  • یکشنبه 26 مرداد 1399 ساعت 15:40
در حاشیه بازدید از روستای قره‌باغ مطرح شد؛
معاون استاندار: تکلیف اراضی و منابع طبیعی روستا مشخص شود/مشکلات رفاهی و آسایشی قره‌باغ مرتفع می‌شود
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ماهیت کمیسیون رفع تداخلات استانداری، گفت: این کمیسیون در راستای انتخاب مالک اراضی تعیین شده و در اغلب مواقع رأی به نفع مردم صادر می‌شود.
  • یکشنبه 26 مرداد 1399 ساعت 15:16
پیام گرامیداشت استاندار آذربایجان غربی به مناسبت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.
  • یکشنبه 26 مرداد 1399 ساعت 15:14
در شورای آموزش و پرورش عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: آموزش های مجازی در مناطق مرزی باید بصورت جدی پیگیری شود/ رویکرد آموزش و پرورش بسمت توجه به مدارس فنی و حرفه ای باشد
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه آموزش های مجازی به سبب شیوع کرونا رکن اساسی تلقی می شود گفت: بستر لازم برای دانش آموزان مناطق مرزی از طریق تجهیز به امکانات آموزش مجازی باید فراهم شود. در دیدار هفته گذشته با وزیر آموزش و پرورش خواستار جدی این موضوع شدیم.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 23:51
معاون استاندار:
امکانات و اعتبارات دولتی به صورت صحیح در اختیار سرمایه‌گذار قرار گیرد/اهلیت سرمایه‌گذاران سنجیده شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که اهلیت سرمایه‌گذاران برای تخصیص اراضی و اعتبارات دولت باید سنجیده شود، گفت: عدم انجام اهلیت‌سنجی سبب هدررفت سرمایه و امکانات عمومی و دولتی خواهد شد.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 19:53
در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛
استاندار آذربایجان غربی: رشادت ها و ایثارگری های دوران دفاع دفاع مقدس بخوبی تبیین نشده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس، نبردی نابرابر و متفاوت از همه جنگ ها بود که شاهد لشکرکشی کشورهای مختلف علیه ایران اسلامی بودیم گفت: متاسفانه تا به امروز رشادت های دوران دفاع مقدس بخوبی تبیین نشده است تا نسل های امروز و فردا از ایثارگری های خالصانه که عامل اصلی پیروزی بود آگاه شوند.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 19:39
معاون استاندار آذربایجان غربی:
ساکنین سکونتگاه های غیررسمی نباید از خدمات دولتی و آسایشی محروم بمانند/ تامین آب شرب سالم وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به چندگانگی قانون در مورد برخورد با متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز گفت: ساکنین سکونتگاه‌های غیررسمی نباید از ارائه خدمات دولتی و آسایشی محروم بمانند.
  • شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 13:05
معاون مشارکتهای اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور:
فعالیت ۷ هزار و ۴۰۰ سازمان مردم نهاد و گروه های مردمی در مدیریت بیماری کرونا/ فقدان ساز و کارهای قانونی از مشکلات اصلی سازمان های مردم نهاد است
معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به اینکه مشارکت سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی در مدیریت بیماری کرونا مصداق جهاد مشارکت های اجتماعی است گفت: فعالیت ۳ هزار و ۴۰۰ سازمان مردم نهاد و ۴ هزار گروه جهادی و مردمی در اقناع عمومی، تامین بسته های معیشتی و اقلام بهداشتی مصداق بسیج مشارکت های اجتماعی است.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 18:33
در نشست روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی؛
استاندار آذربایجان غربی: سازمانهای مردم نهاد در مدیریت بیماری کرونا نقش ارزنده ای دارند/ آگاهسازی و اقناع عمومی توسط سمن ها مانع عادی انگاری شرایط کرونا می شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حرکت جهادی صورت گرفته در کنترل بیماری کرونا گفت: بخش عمده ای از وضعیت پایدار بیماری کرونا در استان مرهون تلاش و همکاری سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی در اقناع مردمی، کمک های مومنانه و تامین اقلام بهداشتی است.
  • پنج شنبه 23 مرداد 1399 ساعت 18:32