معاون وزیر کشور:
دولت پروژه‌های نیمه‌تمام را تا پایان کار خود به نتیجه می‌رساند
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اهتمام دولت بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام تا پایان کار خود، گفت: هیچ پروژه جدیدی آغاز نمی‌شود و تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌ها به کار خواهیم گرفت.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 21:12
رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر در استانداری آذربایجان غربی:
دهه فجر فرصتی ارزنده برای تبیین جایگاه انقلاب اسلامی است/ نقش آفرینی فضای مجازی و رعایت دستورالعمل های کرونایی در اجرای برنامه های دهه فجر باید مورد توجه قرار گیرد
رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در ایران سرآغاز حاکمیت ارزشهای معنوی بوده است گفت:از ارزشهای انقلاب و دستاوردهای انقلاب باید دفاع کرد و دهه فجر نیز فرصتی ارزنده برای تبیین جایگاه انقلاب است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 20:56
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
فروش آرد خارج از شبکه توزیع، غیر قانونی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فروش آرد خارج از شبکه و با قیمت آزاد توسط برخی نانوایی ها، گفت: هر گونه فروش آرد خارج از شبکه توزیع و با قیمت آزاد، غیر قانونی است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 13:55
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خواستار اجرای طرح ساماندهی پایانه مرزی تمرچین شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات موجود در پایانه مرزی تمرچین خواستار اجرای طرح ساماندهی در این پایانه مرزی شد.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 08:22
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی:
آیین اسلام جامع ترین نظام تربیتی و جامع ترین نظام حقوقی کودک را بیان کرده است
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در مراسم افتتاح دهمین مدرسه زمستانه حقوق کودک که بصورت ویدیو کنفراس و با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاون حقوق بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر برگزار شد گفت: حقوق کودک مسئله بسیار با اهمیتی است که در مورد آن بحث زیاد شده است. همه ما دوران کودکی را تجربه کرده ایم، این دوران از مراحل بسیار حساس حیات بشری که شخصیت انسان در این دوره شکل می گیرد و عمده هم و غم خانواده ها این است که اطفال و فرزندان خود را در عنفوان کودکی درست پرورش و آموزش دهند.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 08:21
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
عدم حمایت از کودکان منجر به بروز آسیب های اجتماعی می شود/ مدرسه زمستانه حقوق کودک نقش موثری در ارتقا و توانمندسازی فعالین حوزه کودک و نوجوان خواهد داشت
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: کودکان آینده سازان جامعه هر سرزمینی هستند که توجه به آنها امری ضروری بوده و در آموزه‌های دینی و اسلامی ما، حقوق کودک بسیار مورد تاکید قرار گرفته است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 08:20
با حضور استاندار و معاون قوه قضائیه؛
مدرسه زمستانه حقوق کودک در آذربایجان غربی افتتاح شد
در نشست ویدئو کنفرانسی با حضور استاندار و معاون حقوق بشر قوه قضائیه، معاون وزیر دادگستری و رئیس کل دادگستری استان مدرسه زمستانه حقوق کودک در آذربایجان غربی افتتاح شد.
  • چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 14:08
وزیر جهاد کشاورزی:
۹۰۹ میلیارد تومان تسهیلات توسعه بخش کشاورزی آذربایجان‌غربی اختصاص یافت
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ۹۰۹ میلیارد تومان تسهیلات جهت توسعه بخش کشاورزی آذربایجان غربی و رونق تولید به صورت سرمایه در گردش و طرح های اولویت دار اختصاص یافته که به متقاضیان واگذار می شود.
  • چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 08:48
بهره‌برداری از گلخانه هیدروپونیک با پوشش پلاستیکی واقع در اراضی روستای قازلیان
روز سه‌شنبه (۹۹/۱۰/۱۶) گلخانه هیدروپونیک با پوشش پلاستیکی واقع در اراضی روستای قازلیان با حضور «خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی، «شهریاری» استاندار آذربایجان‌غربی، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوکان بصورت ویدیوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.
  • چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 08:21
در کارگروه آب و کشاورزی عنوان شد؛
استاندار: توسعه کشاورزی آذربایجان غربی در گرو اصلاح برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه است/ تغییر الگوی کشت به یک برنامه مدون نیاز دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات اصلی کشاورزی استان برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه است گفت: برخی مصوبات در زمان بحران جدی دریاچه ارومیه اجرایی شده و امروز نیاز برای توسعه کشاورزی نیاز داریم تا این مصوبات بازنگری شود.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 19:05
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11