۱۰ طرح صنعت آب و برق در آذربایجان‌غربی با دستور رییس جمهوری افتتاح شد
۱۰ طرح کوچک و بزرگ صنعت آب و برق کشور شامل سد کانی‌سیب پیرانشهر، احداث و راه اندازی شبکه آبیاری و زهکشی پایاب سد کرم‌آباد پلدشت و هشت طرح برق روستایی با دستور ویدئو کنفرانسی حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران یازدهم دی ماه 99 به بهره برداری رسید.
  • شنبه 13 دی 1399 ساعت 09:03
اطلاعیه
  • جمعه 12 دی 1399 ساعت 11:23
در راستای کمک به توانمندسازی زندانیان زن آزاد شده؛
امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل امور زنان و خانواده استانداری و اداره کل زندان های آذربایجان غربی
در راستای کمک به توانمندسازی زندانیانِ زن آزاد شده و خانواده های زندانیانی که سرپرست آنها در زندان بسر می برد تفاهمنامه همکاری مابین اداره کل زنان و امور خانواده استانداری و اداره کل زندانها اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان غربی امضا شد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 20:46
مدیرکل زنان و امور خانواده استانداری خواستار شد؛
لزوم راه اندازی کلینک کسب و کار ویژه دانش آموزان در آذربایجان غربی
مدیرکل زنان و امور ‌خانواده استانداری آذربایجان غربی در جریان دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان، طرح راه اندازی کلینک کسب و کار دانش آموزان را با هدف مهارت آموزی و استعدادیابی مطرح کرد‌.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:03
در جلسه شورای آموزش و پرورش مطرح شد؛
استاندار: کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش آذربایجان غربی جبران می شود/ جذب بازماندگان از تحصیل و توسعه فضاهای آموزشی بطور جدی باید پیگیری شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نتایج دیدار این هفته با وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: کمبود نیروی انسانی به عنوان یکی از چالش های اساسی سیستم آموزشی در یک فرایند مشخص جبران می شود.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:03
با پیگیری استاندار آذربایجان غربی افزایش عوارضی آزاد راه ارومیه به تبریز متوقف شد
به دنبال افزایش صورت گرفته در عوارضی مسیر ارومیه به تبریز استاندار آذربایجان غربی در تماس با وزیر راه و شهرسازی ضمن انتقاد از افزایش صورت گرفته خواستار توقف این موضوع شد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:02
در جلسه بررسی زیرساخت های ارتباطاتی بیان شد؛
استاندار: پوشش جاده ای تلفن همراه در آذربایجان غربی باید ارتقا یابد/ ۱۷۰۰ روستا از اینترنت پرسرعت بهره مند هستند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شاخص پوشش جاده ای استان از تلفن همراه پایین تر از میانگین کشوری است بر ضرورت ارتقای این موضوع با استفاده از اصلاح شبکه و راه اندازی سایت های جدی تاکید کرد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:01
مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی:
لزوم توجه کارمندان به طرح اکرام ایتام و محسنین/ همگان در اجرای پویش ایران مهربان با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همکاری کنند
مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به همکاری عموم با طرح اکرام ایتام و محسنین و پویش ایران مهربان، گفت: سرانه پرداختی ۱۷ هزار و ۶۰۰ ایتام و فرزندان محسنین در استان ۲ میلیون ریال برآورد شده که بایستی به ۷ میلیون ریال افزایش یابد.
  • پنج شنبه 11 دی 1399 ساعت 00:01
استاندار:
یک‌هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق در آذربایجان غربی افتتاح می‌شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای پویش #هرهفته_الف_ب_ایران ، گفت: پروژه‌های سد کانی سیب پیرانشهر با ۵۰۰ میلیارد تومان، سد کرم آباد پلدشت با ۵۲۰ میلیارد تومان و برق‌رسانی به ۸ روستا با ۳ میلیارد ۳۴۸ میلیون تومان اعتبار فردا پنجشنبه توسط رئیس جمهور مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.
  • چهارشنبه 10 دی 1399 ساعت 16:40