در دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مطرح شد؛
استاندار: خانه دار شدن ۱۵۰۰ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران در آذربایجان غربی سرعت می گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تفاهمنامه منعقد شده مابین استانداری و بنیاد شهید کشور در مهرماه سال جاری برای تامین زمین ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته با مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن امید داریم تا طبق زمانبندی تعیین شده شاهد ساخت و اتمام این واحدها باشیم.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 18:03
در دیدار با مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن عنوان شد؛
استاندار: تامین زمین برای ارتقای کیفیت زندگی در مساکن مهر آذربایجان غربی از نیازمندیهای جدی است/ طرح اقدام ملی مسکن برای جلب نظر مردم به زمین های مناسب نیاز دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پرونده مسکن مهر در استان به زودی بسته می شود، تامین زمین برای خدمات روبنایی و ارتقای کیفیت زندگی در این مساکن را از جمله نیازمندیهای جدی دانست و گفت: برای تامین زمین و اتمام پرونده مسکن مهر پیش از پایان کار دولت به همکاری سازمان ملی زمین و مسکن نیاز داریم تا سطح زندگی در این مساکن که جمعیت کثیری را در خود جای داده ارتقا یابد.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 18:02
معاون استاندار:
70 حزب سیاسی در آذربایجان غربی ثبت شده است/احزاب متضمن حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به 67 حزب سیاسی شهرستانی و 3 حزب استانی، گفت: احزاب می‌توانند با برگزاری برنامه‌های مختلف زمینه‌ساز برگزاری انتخاباتی پر شور در سال 1400 باشند.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 14:08
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
فرمانداران روند ساخت و سازها را رصد کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی: با اشاره به اهمیت جلوگییر از ساخت و سازهای غیر مجاز در استان گفت: فرمانداران روند ساخت و سازها در مناطق شهری و روستایی را رصد کنند.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:21
در دیدار با رئیس فدراسیون تنیس بیان شد؛
استاندار: از ساخت زمین های "هارد کورت" برای پیشرفت تنیس در آذربایجان غربی حمایت می کنیم/ موقعیت استان برای میزبانی از رویدادهای ملی و بین المللی تنیس مناسب است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های ورزش تنیس در استان گفت: با توجه به اینکه زمین یکی از ارکان اصلی توسعه این رشته ورزشی است لذا از احداث زمین های " هارد کورت" در استان بویژه شهر ارومیه حمایت می کنیم.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:21
در ستاد مقابله با کرونا عنوان شد؛
استاندار: بی توجهی به نظارت ها و عادی انگاری دو خطر اصلی در آذربایجان غربی برای کنترل بیماری کرونا بشمار می رود/ ۴ شهر استان در وضعیت آبی قرار دارند/ بازگشایی تالارهای پذیرایی منوط به رعایت دستورالعمل
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه بی توجهی به نظارت ها و عادی انگاری دو خطر اصلی تثبیت شرایط پایدار کرونا در استان است گفت: اگر برای حفظ شرایط فعلی حساسیت لازم و اقدامات موثر انجام نشود موج بعدی کرونا با تلفات بیشتری آغاز می شود.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:18
در کارگروه اجتماعی و فرهنگی عنوان شد؛
استاندار: فرمانداران در شهرهای فاقد کتابخانه از ظرفیت مساجد و ساختمان های مازاد و مناسب استفاده کنند/ دستگاه های متولی از امکانات موجود برای راه اندازی و تجهیز مراکز مهر خانواده بهره ببرند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شرایط نامناسب مالی، احداث کتابخانه در شهرهای فاقد این ظرفیت فرهنگی را سخت کرده است گفت: فرمانداران در شهرهای فاقد کتابخانه باید تا تامین اعتبار لازم ضمن پیگیری واریز سهم نیم درصدی شهرداری ها نسبت به استفاده از ظرفیت مساجد و ساختمان های مازاد و مناسب اقدام نمایند.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:17
در ستاد ساماندهی امور جوانان مطرح شد؛
استاندار: از ابتدای کار دولت ۶۰ پروژه ورزشی در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده است/ مدیران در حمایت از سازمانهای مردم نهاد جوانان فعالانه تر عمل کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بهره برداری از ۶۰ پروژه ورزشی از سال ۹۳ تا ۹۹ با اعتباری بالغ بر ۹۱۰ میلیارد ریال تصریح کرد: سال آینده نیز برای اتمام ۲۹ پروژه با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:15
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
سهم آلاینده ها از آلودگی هوای استان باید مشخص شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش روزهای آلوده استان در سالجاری گفت: سهم آلاینده ها از آلودگی هوای استان باید مشخص شود.
  • شنبه 20 دی 1399 ساعت 14:13
برگزاری کمیته سه جانبه توسعه شهرستان تکاب
کمیته سه جانبه توسعه شهرستان تکاب به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 20 دی 1399 ساعت 11:52