اطلاعیه
  • جمعه 19 دی 1399 ساعت 12:28
معاون وزیر کشور:
روستاهای بالای ۲۰ خانوار صاحب دهیاری می‌شوند/شهرداران از توان نمایندگان مجلس استفاده کنند
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای خدمات رسانی به روستاها، گفت: طرحی پیشنهاد شده تا روستاهای دارای ۲۰ خانوار صاحب دهیاری شوند، با این حساب بیش از ۸۰۰۰ روستا در کشورمان دارای دهیاری خواهند شد.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 22:46
در نشست بررسی مشکلات شهری و روستایی آذربایجان غربی عنوان شد؛
مدیریت شهری و دهیاران در مقابله با کرونا عملکرد موفقی داشته اند/ پسماند و حمل و نقل عمومی دو مشکل اساسی مدیریت شهری و روستایی است
نشست بررسی مسائل و مشکلات عمران شهری و روستایی با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاون عمرانی وزیر کشور و برخی از مدیران، شهرداران و دهیاران بررسی شد.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 22:44
معاون وزیر کشور:
تسهیلات و کمک‌های بلاعوض دولتی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در نظر گرفته شده است
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اهتمام دولت برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح کشور، گفت: کمک‌های بلاعوض پلکانی و تسهیلاتی از سوی دولت برای اتمام پروژه‌های عمرانی تا پایان مرداد ماه سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 21:16
معاون وزیر کشور:
دولت پروژه‌های نیمه‌تمام را تا پایان کار خود به نتیجه می‌رساند
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اهتمام دولت بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام تا پایان کار خود، گفت: هیچ پروژه جدیدی آغاز نمی‌شود و تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌ها به کار خواهیم گرفت.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 21:12
رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر در استانداری آذربایجان غربی:
دهه فجر فرصتی ارزنده برای تبیین جایگاه انقلاب اسلامی است/ نقش آفرینی فضای مجازی و رعایت دستورالعمل های کرونایی در اجرای برنامه های دهه فجر باید مورد توجه قرار گیرد
رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در ایران سرآغاز حاکمیت ارزشهای معنوی بوده است گفت:از ارزشهای انقلاب و دستاوردهای انقلاب باید دفاع کرد و دهه فجر نیز فرصتی ارزنده برای تبیین جایگاه انقلاب است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 20:56
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
فروش آرد خارج از شبکه توزیع، غیر قانونی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فروش آرد خارج از شبکه و با قیمت آزاد توسط برخی نانوایی ها، گفت: هر گونه فروش آرد خارج از شبکه توزیع و با قیمت آزاد، غیر قانونی است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 13:55
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی خواستار اجرای طرح ساماندهی پایانه مرزی تمرچین شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات موجود در پایانه مرزی تمرچین خواستار اجرای طرح ساماندهی در این پایانه مرزی شد.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 08:22
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی:
آیین اسلام جامع ترین نظام تربیتی و جامع ترین نظام حقوقی کودک را بیان کرده است
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در مراسم افتتاح دهمین مدرسه زمستانه حقوق کودک که بصورت ویدیو کنفراس و با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاون حقوق بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر برگزار شد گفت: حقوق کودک مسئله بسیار با اهمیتی است که در مورد آن بحث زیاد شده است. همه ما دوران کودکی را تجربه کرده ایم، این دوران از مراحل بسیار حساس حیات بشری که شخصیت انسان در این دوره شکل می گیرد و عمده هم و غم خانواده ها این است که اطفال و فرزندان خود را در عنفوان کودکی درست پرورش و آموزش دهند.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 08:21
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
عدم حمایت از کودکان منجر به بروز آسیب های اجتماعی می شود/ مدرسه زمستانه حقوق کودک نقش موثری در ارتقا و توانمندسازی فعالین حوزه کودک و نوجوان خواهد داشت
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: کودکان آینده سازان جامعه هر سرزمینی هستند که توجه به آنها امری ضروری بوده و در آموزه‌های دینی و اسلامی ما، حقوق کودک بسیار مورد تاکید قرار گرفته است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 08:20