در نشست با مدیرعامل بانک رفاه کارگران عنوان شد؛
استاندار: سیستم بانکی در آذربایجان غربی باید در ایفای مسئولیت های اجتماعی اهتمام جدی داشته باشد/ نقش آفرینی بانک ها در رفع محرومیت های آموزشی استان یک نیاز جدی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فعالیتهای سیستم بانکی در جذب سرمایه های مالی تصریح کرد: فعالیتهای معمول بانکداری هرگز از فعالیتهای معطوف به ارتقای سطح اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه نباید مجزا باشد و در این استان به یک اهتمام جدی نیاز داریم.
  • یکشنبه 10 اسفند 1399 ساعت 16:27
معاون استاندار:
۴۰۰ میلیارد ریال برای خسارت دیدگان غیرمترقبه بخش کشاورزی آذربایجان غربی تخصیص یافت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل بند خ ماده ۳۳ قانون برنامه ششم توسعه برای خسارت دیدگان غیرمترقبه بخش کشاورزی آذربایجان غربی تخصیص یافت.
  • یکشنبه 10 اسفند 1399 ساعت 09:29
در جلسه بررسی برنامه سازگاری با کم آبی مطرح شد؛
استاندار: برنامه های اصلاح الگوی آبیاری در آذربایجان غربی به کُندی پیش می رود/ بازنگری در برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه یک نیاز جدی است/ تخصیص حقآبه دریاچه ارومیه از ارس به سایر مصارف یک ظلم بز
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت اصلاح الگوی آبیاری در استان برای دستیابی به شرایطی پایدار و آینده نگر و نیز بهره وری مناسب از آب مصرفی، خواستار سرعت بخشی به برنامه های تدوین شده وزارتخانه های جهاد و نیرو برای مدیریت بهینه مصرف آب شد و گفت: علیرغم تصویب برنامه های کاربردی برای اصلاح الگوی مصرف آب بویژه در بخش کشاورزی ولی متاسفانه این برنامه ها به کُندی پیش می رود.
  • یکشنبه 10 اسفند 1399 ساعت 09:28
معاون استاندار آذربایجان غربی:
توجه به پدافند غیرعامل در ایجاد زیرساخت های اساسی یک اصل مهم است/ مردم در تامین آب مورد نیاز نباید دچار مشکل شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پیاده سازی پدافند غیر عامل در ایجاد زیرساخت های اساسی گفت: نباید به دلیل اینکه یک ظرفیتی دچار مشکل شد، مردم در تنگنا قرار بگیرند. با ایجاد پدافند غیر عامل می توان از حجم و مدت خسارتهای احتمالی بسیار کم کرد.
  • یکشنبه 10 اسفند 1399 ساعت 09:28
مناقصه/ تهیه نقشه های پایه رقومی شهرهای نصرت آباد ، نلاس و ایواوغلی
مناقصه/ تهیه نقشه های پایه رقومی شهرهای نصرت آباد ، نلاس و ایواوغلی
  • شنبه 9 اسفند 1399 ساعت 13:22
معاون استاندار آذربایجان غربی:
تانکرهای حامل مواد سوختی دپو شده در مرز تمرچین پیرانشهر تا روز دوشنبه از مرز باشماق مریوان وارد عراق می شوند/ تا اطلاع ثانوی خروج مواد سوختی از مرز تمرچین به عراق ممنوع است
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: از مجموع ۲۴۰ تانکر حامل مواد سوختی دپو شده در مرز تمرچین پیرانشهر ۹۰ دستگاه تا روز شنبه و مابقی نیز تا روز دوشنبه یازده اسفندماه از طریق مرز باشماق مریوان وارد خاک عراق می شوند.
  • جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 22:59
دستور استاندار آذربایجان غربی برای حل مشکل دپوی تانکرهای سوخت در مرز تمرچین پیرانشهر
به دنبال توقف بیش از ظرفیت تانکرهای سوخت در مرز تمرچین پیرانشهر به دلیل عدم پذیرش از سوی اقلیم کردستان عراق، استاندار آذربایجان غربی به دستگاه های متولی دستور داد تا هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکل و نیز اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی اقدام نمایند.
  • جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 14:31
اطلاعیه
  • جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 10:04
دستور معاون استاندار آذربایجان غربی بر حل سریع مشکل ترکیدگی خط لوله تامین آب بخشی از شهر ارومیه
به دنبال نشست زمین در حاشیه تصفیه خانه گلشهر ارومیه و ترکیدگی ایجاد شده در خط لوله آب به مخزن ولیعصر، چاه های بند و ایستگاه پمپاژ گلشهر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جلسه مدیریت بحران شهرستان ارومیه بر ضرورت حل سریع مشکل تاکید کرد.
  • جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 00:48
در راستای سرعت بخشی به روند توسعه؛
نشست استاندار و مدیران آذربایجان غربی با معاونان سازمان برنامه و بودجه کشور
استاندار و جمعی از مدیران آذربایجان غربی به منظور بررسی روند توسعه و پیگیری مصوبات سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان با معاونان این سازمان دیدار کردند.
  • پنج شنبه 7 اسفند 1399 ساعت 09:59