در دیدار با رئیس فدراسیون تنیس بیان شد؛
استاندار: از ساخت زمین های "هارد کورت" برای پیشرفت تنیس در آذربایجان غربی حمایت می کنیم/ موقعیت استان برای میزبانی از رویدادهای ملی و بین المللی تنیس مناسب است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های ورزش تنیس در استان گفت: با توجه به اینکه زمین یکی از ارکان اصلی توسعه این رشته ورزشی است لذا از احداث زمین های " هارد کورت" در استان بویژه شهر ارومیه حمایت می کنیم.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:21
در ستاد مقابله با کرونا عنوان شد؛
استاندار: بی توجهی به نظارت ها و عادی انگاری دو خطر اصلی در آذربایجان غربی برای کنترل بیماری کرونا بشمار می رود/ ۴ شهر استان در وضعیت آبی قرار دارند/ بازگشایی تالارهای پذیرایی منوط به رعایت دستورالعمل
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه بی توجهی به نظارت ها و عادی انگاری دو خطر اصلی تثبیت شرایط پایدار کرونا در استان است گفت: اگر برای حفظ شرایط فعلی حساسیت لازم و اقدامات موثر انجام نشود موج بعدی کرونا با تلفات بیشتری آغاز می شود.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:18
در کارگروه اجتماعی و فرهنگی عنوان شد؛
استاندار: فرمانداران در شهرهای فاقد کتابخانه از ظرفیت مساجد و ساختمان های مازاد و مناسب استفاده کنند/ دستگاه های متولی از امکانات موجود برای راه اندازی و تجهیز مراکز مهر خانواده بهره ببرند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه شرایط نامناسب مالی، احداث کتابخانه در شهرهای فاقد این ظرفیت فرهنگی را سخت کرده است گفت: فرمانداران در شهرهای فاقد کتابخانه باید تا تامین اعتبار لازم ضمن پیگیری واریز سهم نیم درصدی شهرداری ها نسبت به استفاده از ظرفیت مساجد و ساختمان های مازاد و مناسب اقدام نمایند.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:17
در ستاد ساماندهی امور جوانان مطرح شد؛
استاندار: از ابتدای کار دولت ۶۰ پروژه ورزشی در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده است/ مدیران در حمایت از سازمانهای مردم نهاد جوانان فعالانه تر عمل کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به بهره برداری از ۶۰ پروژه ورزشی از سال ۹۳ تا ۹۹ با اعتباری بالغ بر ۹۱۰ میلیارد ریال تصریح کرد: سال آینده نیز برای اتمام ۲۹ پروژه با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:15
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
سهم آلاینده ها از آلودگی هوای استان باید مشخص شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش روزهای آلوده استان در سالجاری گفت: سهم آلاینده ها از آلودگی هوای استان باید مشخص شود.
  • شنبه 20 دی 1399 ساعت 14:13
برگزاری کمیته سه جانبه توسعه شهرستان تکاب
کمیته سه جانبه توسعه شهرستان تکاب به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • شنبه 20 دی 1399 ساعت 11:52
اطلاعیه
  • جمعه 19 دی 1399 ساعت 12:28
معاون وزیر کشور:
روستاهای بالای ۲۰ خانوار صاحب دهیاری می‌شوند/شهرداران از توان نمایندگان مجلس استفاده کنند
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای خدمات رسانی به روستاها، گفت: طرحی پیشنهاد شده تا روستاهای دارای ۲۰ خانوار صاحب دهیاری شوند، با این حساب بیش از ۸۰۰۰ روستا در کشورمان دارای دهیاری خواهند شد.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 22:46
در نشست بررسی مشکلات شهری و روستایی آذربایجان غربی عنوان شد؛
مدیریت شهری و دهیاران در مقابله با کرونا عملکرد موفقی داشته اند/ پسماند و حمل و نقل عمومی دو مشکل اساسی مدیریت شهری و روستایی است
نشست بررسی مسائل و مشکلات عمران شهری و روستایی با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاون عمرانی وزیر کشور و برخی از مدیران، شهرداران و دهیاران بررسی شد.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 22:44
معاون وزیر کشور:
تسهیلات و کمک‌های بلاعوض دولتی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در نظر گرفته شده است
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به اهتمام دولت برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح کشور، گفت: کمک‌های بلاعوض پلکانی و تسهیلاتی از سوی دولت برای اتمام پروژه‌های عمرانی تا پایان مرداد ماه سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.
  • پنج شنبه 18 دی 1399 ساعت 21:16
3 4 5 6 7 8 9 10 11