با حضور استاندار و معاون قوه قضائیه؛
مدرسه زمستانه حقوق کودک در آذربایجان غربی افتتاح شد
در نشست ویدئو کنفرانسی با حضور استاندار و معاون حقوق بشر قوه قضائیه، معاون وزیر دادگستری و رئیس کل دادگستری استان مدرسه زمستانه حقوق کودک در آذربایجان غربی افتتاح شد.
  • چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 14:08
وزیر جهاد کشاورزی:
۹۰۹ میلیارد تومان تسهیلات توسعه بخش کشاورزی آذربایجان‌غربی اختصاص یافت
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ۹۰۹ میلیارد تومان تسهیلات جهت توسعه بخش کشاورزی آذربایجان غربی و رونق تولید به صورت سرمایه در گردش و طرح های اولویت دار اختصاص یافته که به متقاضیان واگذار می شود.
  • چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 08:48
بهره‌برداری از گلخانه هیدروپونیک با پوشش پلاستیکی واقع در اراضی روستای قازلیان
روز سه‌شنبه (۹۹/۱۰/۱۶) گلخانه هیدروپونیک با پوشش پلاستیکی واقع در اراضی روستای قازلیان با حضور «خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی، «شهریاری» استاندار آذربایجان‌غربی، «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوکان بصورت ویدیوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.
  • چهارشنبه 17 دی 1399 ساعت 08:21
در کارگروه آب و کشاورزی عنوان شد؛
استاندار: توسعه کشاورزی آذربایجان غربی در گرو اصلاح برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه است/ تغییر الگوی کشت به یک برنامه مدون نیاز دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات اصلی کشاورزی استان برخی مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه است گفت: برخی مصوبات در زمان بحران جدی دریاچه ارومیه اجرایی شده و امروز نیاز برای توسعه کشاورزی نیاز داریم تا این مصوبات بازنگری شود.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 19:05
معاون استاندار:
آذربایجان‌غربی آمادگی کامل تأمین سیب شب عید کشور را دارد/ استان رتبه یک تولید کنسانتره و قند از شکر در سطح کشور را در اختیار دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به توانایی استان در تأمین میوه سیب شب عید، گفت: علاوه بر این مهم می‌توان با ایجاد مشوق‌های صادراتی، برقراری جایزه صادراتی و لغو پیمان سپاری ارزی برای سیب صادرات مطلوبی در این زمینه برقرار کرد.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 13:12
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:
آذربایجان غربی می تواند به مهمترین قطب صادرات محصولات کشاورزی در کشور تبدیل شود/ با متجاوزان و متصرفان اراضی ملی و کشاورزی به شدت برخورد می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به ویژه گی های منحصر به فرد آذربایجان غربی از نظر موقعیت جغرافیایی و آب و خاک حاصلخیز گفت: آذربایجان غربی می تواند به مهمترین قطب صادرات محصولات کشاورزی در کشور تبدیل شود.
  • سه شنبه 16 دی 1399 ساعت 11:33
در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی مطرح شد؛
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی: توسعه کشاورزی استان در گرو افزایش مشوق ها، تسهیلات بانکی، کاهش زمان صدور مجوز، بازاریابی و استفاده از دانش اساتید دانشگاهی است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه عدم استفاده از دانش اساتید دانشگاهی را یکی از خلاهای جدی بخش سیاست گذاری کشاورزی در استان و کشور دانست و گفت: استفاده از دانش و ایده های اساتید دانشگاهی بخش کشاورزی یک ضرورت است تا بتوان ضمن پاسداشت جایگاه علم نسبت به افزایش بهره وری اقدام نمود.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 23:24
در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه عنوان شد؛
وزیر جهاد کشاورزی: آذربایجان غربی استانی منحصربفرد در ظرفیت های آب و خاک است/ طرحی آماده شده که در صورت حمایت توانایی داریم ۴ میلیون تن از نهاده های دامی را در داخل کشور تهیه کنیم
وزیر جهاد کشاورزی آذربایجان غربی را استانی منحصربفرد در ظرفیت های آب و خاک دانست و گفت: رویکرد جدید وزارت جهاد کشاورزی سفر دسته جمعی مدیران ارشد به استانها برای بررسی و حل مسائل است. آذربایجان غربی نیز به جهت نقش آفرینی جدی در سیاست های تامین امنیت غذایی نخستین مقصد سفرهای استانی به شیوه جدید است.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 23:20
در نشست با نماینده ولی فقیه و وزیر جهاد کشاورزی عنوان شد؛
استاندار: کشاورزی سهم ویژه ای در توسعه آذربایجان غربی دارد/ تهاتر سیب با میوه های گرمسیری راهکاری موثر برای افزایش صادرات بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه کشاورزی در توسعه استان گفت: نقش آفرینی کشاورزی در اشتغال و ارزآوری می طلبد تا نگاه ویژه تری نسبت به آن در بعد حمایتی صورت گیرد.
  • دوشنبه 15 دی 1399 ساعت 23:16