معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
دولت تدبیر و امید از حضور بانوان در عرصه مدیریتی حمایت می‌کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حمایت‌های دولت یازدهم و دوازدهم از حضور بانوان در عرصه‌های مدیریتی، گفت: تاکنون ۱۲ نفر از بانوان استان در پست‌های مدیر کلی، بخشداری و معاونت فرماندار منصوب شده‌اند.
  • چهارشنبه 15 بهمن 1399 ساعت 09:01
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:
دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سرآغاز استقرار انقلابی الهی است/حضور بانوان در دستگاه‌های دولتی ۲۴ درصد افزایش یافت
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: در سال ۱۳۹۲ حدود ۵ درصد مدیران دولتی بانوان بودند اما امروز این رقم با تلاش و همت دولت به ۸ هزار مدیر زن رسیده که نشان از افزایش ۲۴ درصدی حضور زنان در عرصه‌های مدیریتی است.
  • چهارشنبه 15 بهمن 1399 ساعت 09:01
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
برنامه های توسعه ای استان بر مبنای توسعه پایدار، متوازن و همه جانبه انجام می شود
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی با اشاره به مطالعات جامع در زمینه روند توسعه ای استان، گفت: تمامی برنامه های توسعه ای و توزیع اعتبارات استان بر مبنای توسعه پایدار ، متوازن و همه جانبه انجام می شود.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 18:37
استاندار آذربایجان غربی:
بالغ از ۶ هزار میلیارد تومان برای ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی در استان هزینه شده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برخی اقدامات دولت تدبیر و امید برای توسعه استان، گفت: با توجه و نگاه ویژه دولت استان آذربایجان غربی در بسیاری از شاخص های توسعه ای از جمله بهداشت و درمان، گاز رسانی ، آب آشامیدنی و راه رشد قابل توجهی کرده است.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 18:29
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در قطور خوی:
۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث می‌شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به احداث ۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان، گفت: از این تعداد واحد ۵۰ هزار مورد تحویل داده شده و مابقی تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 18:29
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:
۳۳ پروژه نیمه تمام آذربایجان غربی برای تکمیل فرآیندهای توسعه تا پیش از پایان کار دولت به بهره برداری می رسد/ برای تامین اعتبار احیای دریاچه ارومیه هیچ کمبودی نداریم
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه ۳۳ پروژه نیمه تمام بزرگ مقیاس در استان احصا شده که تا پیش از پایان کار دولت به بهره برداری می رسد گفت: ما خود را متعهد می دانیم پیش از پایان کار دولت طرح های مهم زیربنایی را به اتمام برسانیم. برای اتمام این پروژه ها نیز ۶۳۷ میلیارد تومان تخصیص خواهد یافت.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 18:28
برگزاری نشست مجمع نمایندگان آذربایجان غربی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور
مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی در نشستی ۳ ساعته با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرستانی، خواستار تخصیص اعتبارات لازم برای اتمام پروژه های زیربنایی در بخش های مختلف شدند.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 06:50
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی آذربایجان غربی:
در دو سفر رئیس جمهور و هیات دولت به آذربایجان غربی ۱۱۱ پروژه با ۲ هزار و ۵۷۲ میلیارد تومان تعریف شد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در دو سفر رئیس جمهور و هیات دولت به آذربایجان غربی ۱۱۱ پروژه با ۲ هزار و ۵۷۲ میلیارد تومان تعریف شده است که تا به امروز ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان یعنی ۲.۲ برابر اعتبار تخصیص یافته است.
  • دوشنبه 13 بهمن 1399 ساعت 06:46