در جلسه امضای تفاهم نامه تامین اشتغال و مسکن ایثارگران عنوان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: همه مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستیم/ برای ساخت مجتمع خدماتی رفاهی ایثارگران اعلام آمادگی می کنیم/ بهبود وضعیت جانبازان شیمیایی سردشت نیازمند اقدام ویژه است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه مسئولان است و آنان به گردن همه ما حق دارند گفت: همه مدیون خانواده شهدا و ایثارگران هستیم. هر چه داریم به برکت خون شهدا و جانفشانی ایثارگران است.
  • سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 14:50
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
هیچ افزایشی در قیمت نان در استان وجود ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند تشدید نظارت بر فروش نان در استان گفت: هیچ افزایشی در قیمت نان در استان وجود ندارد.
  • سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 12:29
در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی عنوان شد؛
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: ۳۰ هزار فرزند شهید و جانباز بالای ۷۰ درصد استخدام می شوند/ ۲ هزار نخبه شاهد و ایثارگر در کشور وجود دارد
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه ۳۰ هزار فرزند شهید و جانباز بالای ۷۰ درصد به استخدام دولت درخواهند آمد.
  • سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 10:13
استاندار:
آذربایجان غربی جزو ۵ استان درگیر در جنگ تحمیلی بود/ مسیر ایثار و شهادت کماکان در این استان ادامه دارد/ ۳ هزار فرزند شهید بیکار در استان وجود دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش و جایگاه ویژه استان در دفاع از کیان ایران اسلامی گفت: این استان با تقدیم ۱۲ هزار شهید بومی و ۲۶ هزار شهید مهاجر نقش برجسته ای در دفاع مقدس داشته است.
  • سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 10:12
تاکید معاون استاندار آذربایجان غربی بر تسریع در بازنگری طرح جامع ارومیه
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در جلسه مشترک ستاد بازآفرینی شهری پایدار و کمیسیون ماده ۵ با بیان این‌که بازنگری در طرح جامع ارومیه باید براساس جوابگویی به نیازهای محلی انجام شود، گفت: تعیین تکلیف الحاقات اراضی شهر ارومیه و ابلاغ نقشه‌های اجرایی طراحی شهری یکپارچه اراضی پادگان لشکر ۶۴ در بحث عمران و توسعه شهر ارومیه حرف اول را می‌زند.
  • سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 10:10
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت نماینده پیشین شهرستانهای سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت محمد کریمیان نماینده شهرستان های سردشت و پیرانشهر در دوره های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
  • دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 20:30
در کمیسیون ایمنی راهها عنوان شد؛
معاون استاندار: محورهای روستایی آذربایجان غربی ایمن سازی می شود/ لزوم رفع نواقصات جاده ای برای کاهش تصادفات
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از ایمن سازی راههای روستایی خبر داد و گفت: به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی راههای روستایی، ۵ برنامه عملیاتی از جمله اصلاح نقاط پرحادثه در راههای روستایی در دستور کار قرار می گیرد.
  • دوشنبه 21 مهر 1399 ساعت 20:29
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار : 51درصد از تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در آذربایجان غربی پرداخت شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت : 51درصد از تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در استان پرداخت شده است.
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 13:16
پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی شهادت دو مرزبان غیور در سردشت و ارومیه
استاندار آذربایجان غربی در پیامی شهادت دو تن از مرزبانان رشید مرزبانی استان را تبریک و تسلیت گفت.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 22:28
در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا مطرح شد؛
استاندار آذربایجان غربی: کاهش بیماری کرونا در گرو اجرای دقیق محدودیت هاست/ مدیران نباید در اجرای دورکاری سلیقه ای عمل کنند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برای کنترل سیر صعودی بیماری کرونا محدودیت های ویژه ای اجرایی شده است گفت: در صورتی که فرمانداران و دستگاه های مسئول بر اجرای دقیق این محدودیت ها نظارت جدی نداشته باشند روند بیماری غیرقابل کنترل خواهد بود.
  • شنبه 19 مهر 1399 ساعت 20:50