آلبوم تصویری؛
نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر آذربایجان غربی
  • شنبه 1 خرداد 1400 ساعت 13:11
انتقاد استاندار آذربایجان غربی از ناهماهنگی مدیریت یکپارچه در پایانه مرزی سرو
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از ناهماهنگی های موجود در مدیریت یکپارچه پایانه مرزی سرو، به متولیان امر دستور داد در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع ناهماهنگی ها و تسریع در روند امورات گمرکی اقدام نمایند.
  • شنبه 1 خرداد 1400 ساعت 09:40
استاندار:
آذربایجان‌غربی جزو 5 استان امن کشور است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: به همت دستگاه‌های متولی، آذربایجان‌غربی جزو پنج استان برتر کشور در بحث امنیت پایدار و شاخص‌های امنیتی است.
  • جمعه 31 اردیبهشت 1400 ساعت 12:52
برگزاری جلسه تعاملی با فرمانداران شهرستان‌های استان در خصوص نحوه توزیع اعتبارات سال 1400
به منظور همفکری در خصوص نحوه توزیع اعتبارات سال‌جاری جلسه‌ای با حضور ناصر حضرتی رئیس سازمان و فرمانداران شهرستان‌های استان و همچنین معاونین هماهنگی برنامه و بودجه و توسعه و برنامه ریزی سازمان و نیز برخی از کارشناسان این معاونت‌ها به صورت مجازی برگزار گردید.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:51
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
روابط عمومی نقش مؤثری در ارتقاء اهداف سازمانی دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این‌که روابط عمومی پل ارتباطی سازمان با ارباب‌رجوع است، گفت: مدیران و مسئولان روابط عمومی ادارات و سازمان‌ها نقشی اساسی در ارتقاء اهداف سازمانی دارند.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:49
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی:
ارتقاء سازمانی در گرو تعامل سازنده با ارباب‌رجوع است
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی گفت: مدیران و مسئولان روابط عمومی‌ها با ایجاد پلی بین ادارات و ارباب‌رجوع تعامل سازنده با عموم دارند که در نهایت منجر به ارتقاء جایگاه سازمانی می‌شود.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:45
دبیر نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر آذربایجان غربی:
720 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان ارسال شد
معاون روابط عمومی استانداری و دبیر نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر آذربایجان غربی با بیان این‌که 32 دستگاه‌ اجرایی در استان برای جشنواره روابط عمومی‌های برتر اثر ارسال کرده‌ بودند گفت: 720 اثر به دبیرخانه این استان ارسال شده بود که توسط هیات داورانی از تهران مورد ارزیابی قرار گرفت.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 12:44
استاندار:
کاهش شیوع کرونا در آذربایجان غربی در گرو افزایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت نامطلوب رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان، گفت: برای اینکه استان در خصوص کاهش شیوع کرونا و فعالیت مستمر صنوف و فعالیتهای عادی زندگی به یک ثبات برسد باید دستورالعمل های بهداشتی بیش از پیش رعایت شود.
  • پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400 ساعت 08:25
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
آذربایجان‌غربی رتبه دهم خرید گندم کشور را دارد/سطح زیرکشت گندم استان 391 هزار هکتار است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان این‌که سطح زیرکشت گندم استان 391 هزار هکتار است، گفت: آذربایجان‌غربی رتبه دهم خرید گندم کشور را دارد.
  • سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 ساعت 20:23
رئیس مرکز ملی فرش ایران:
یک هزار میلیارد تومان تسهیلات برای بخش فرش توسط وزارت صمت در نظر گرفته شد/به‌دنبال ایجاد بیش‌ازپیش مجتمع و تولیدی‌های فر‌ش‌بافی هستیم
رئیس مرکز ملی فرش ایران با بیان این‌که یک هزار میلیارد تومان توسط وزارت‌خانه صنعت، معدن و تجارت برای صنعت فرش در نظر گرفته شده، گفت: با توجه به تورم و مشکلات مالی موجود، دریافت این تسهیلات توسط واحدهای مختلف می‌تواند کمک به سزایی به تولیدکنندگان کند.
  • سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 ساعت 20:14