معاون استاندار:
کمبودی در ارتباط با سیمان در آذربایجان غربی وجود ندارد/ نظارت‌ها بر بازار افزایش یابد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: هیچ‌گونه کمبودی در ارتباط با تولید سیمان در استان وجود ندارد و برای کنترل هر چه بهتر این کالا بایستی نظارت‌ها افزایش یابد.
  • پنج شنبه 6 خرداد 1400 ساعت 08:34
در دیدار با مدیرعامل ایرانسل عنوان شد؛
استاندار: شاخص بهره مندی روستایی آذربایجان غربی از اینترنت پرسرعت از برنامه ششم توسعه فراتر رفته است/ از توسعه شهر هوشمند با مشارکت بخش خصوصی در استان حمایت می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بهره مندی جمعیت روستایی از زیر ساخت های ارتباطی در دولت تدبیر و امید در استان جهش قابل ملاحظه ای داشته است گفت: در حال حاضر از مجموع روستاهای بالای 20 خانوار 2200 روستا از اینترنت پرسرعت بهره مند هستند که این میزان فراتر از برنامه ششم توسعه است.
  • پنج شنبه 6 خرداد 1400 ساعت 08:34
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
در روند اجرای مراحل مختلف انتخابات اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ضروری است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت:در روند اجرای مراحل مختلف انتخابات اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ضروری است.
  • چهارشنبه 5 خرداد 1400 ساعت 13:43
دیدار مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با خانواده شهیدان خلیل مهردل و صمد حاجیلو در ارومیه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی و هئیت همراه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با خانواده های معظم شهیدان خلیل مهردل و صمد حاجیلو دیدار کردند.
  • دوشنبه 3 خرداد 1400 ساعت 18:31
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
دولت پاکستان با جدیت از خروج غیر قانونی اتباع خود جلوگیری کند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات حضور اتباع غیر مجاز خارجی و بویژه پاکستانی در کشور از دولت پاکستان خواست با جدیت از خروج غیر قانونی اتباع خود جلوگیری کند.
  • دوشنبه 3 خرداد 1400 ساعت 18:31
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
مردم با مشارکت خود در انتخابات دشمنان را مایوس کنند/ وضعیت استان از نظر شیوع بیماری کرونا شکننده است ، مردم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: وضعیت استان هم اکنون از نظر شیوع بیماری کرونا شکننده است و ضروری است مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی این وضعیت را ثبات بخشند تا شاهد کاهش فوتی ها و مبتلایان به این بیماری باشیم.
  • دوشنبه 3 خرداد 1400 ساعت 12:41