معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی:
مسئولان شهری ارومیه تلاش خود را برای افزایش سرانه فضای سبز شهری به‌کار گیرند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به این‌که سرانه فضای سبز کشوری 15 متر به ازای هر نفر است، گفت: این در حالی است که این رقم برای ارومیه 11.5 متر است ازاین‌رو انتظار می‌رود مدیریت و مسئولان شهری تلاش خود را برای رسیدن به این رقم به‌کار گیرند.
  • دوشنبه 24 خرداد 1400 ساعت 20:08
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی:
تجهیزات اطفاء حریق استان ارتقاء می‌یابد/فرهنگ‌سازی مهم‌ترین عامل در کاهش آتش‌سوزی در مراتع است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به این‌که فرهنگ‌سازی مهم‌ترین دلیل در کاهش آتش‌سوزی در مراتع است، گفت: انتظار می‌رود دانشگاه و آموزش‌وپرورش در راستای این مهم اقدامات شایسته‌ای انجام دهند.
  • دوشنبه 24 خرداد 1400 ساعت 14:14
استاندار آذربایجان غربی:
سلامت انتخابات سرمایه بزرگ اجتماعی است
استاندار آذربایجان غربی به فرمانداران استان، توصیه کرد: آخرت خود را با طرفداری از هیچ یک از جریان های سیاسی به دنیا نفروشند و انتخابات را در کمال سلامت برگزار کنند و بدانند سلامت انتخابات سرمایه بزرگ اجتماعی است.
  • دوشنبه 24 خرداد 1400 ساعت 13:27
استاندار آذربایجان غربی :
ظرفیت های استان، زمینه حضور سرمایه گذاران در استان را فراهم کرده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های استان در بخش های مختلف، گفت: ظرفیت های استان در حوزه های مختلف زمنیه را برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم کرده است.
  • یکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت 19:02
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان‌غربی:
امنیت استان زبان‌زد عام و خاص است/شهدا با نثار خون خود امنیت کشورمان را تضمین کردند
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان‌غربی گفت: شهدا در دوران دفاع مقدس جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند و با نثار خون خود امنیت و آرامش را به کشور عزیزمان به ارمغان آوردند.
  • یکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت 13:28
در ستاد مقابله با کرونا آذربایجان غربی عنوان شد؛
استاندار: فرمانداران نسبت به رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی در ستادهای انتخاباتی نظارت جدی داشته باشند/ مسئولین باید بیشتر و بهتر از مردم نسبت به اجرای دقیق پروتکل ها و محدودیت ها عمل نمایند
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برخی ستادهای انتخاباتی گلایه کرد و گفت: پرشور کردن فضای انتخابات یک مسئله مهم است اما سلامت مردم اولویت اصلی ماست.فرمانداران باید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در ستادهای تبلیغاتی نظارت جدی داشته باشند و در صورت لزوم برخورد قانونی صورت گیرد.
  • یکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت 13:24
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
در سال گذشته تمامی اعتبارات هزینه ای ابلاغ شده به استان محقق شد/ امسال 6/5 درصد اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای کشور در این حوزه به آذربایجان غربی اختصاص خواهد یافت
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در خصوص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان گفت: خوشبختانه امسال رتبه آذربایجان غربی در میان استانهای کشور با یک پله صعود، رتبه پنجم کشوری است و 6/5 درصد اعتبارات کشور در این حوزه به آذربایجان غربی اختصاص خواهد یافت.
  • یکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت 08:14
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی:
بیش از 12 هزار نفر نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان شدند
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی با اشاره به ثبت نام 12 هزار 698 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان، گفت: تعداد یک هزار و 577 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و تعداد 11 هزار و 121 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا احراز صلاحیت شده‌اند.
  • پنج شنبه 20 خرداد 1400 ساعت 13:30
نوبخت: حدود 800 متر از تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه باقی مانده است
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: فقط حدود 800 متر از عملیات احداث تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه باقی مانده و عملیات با قدرت درحال اجراست.
  • پنج شنبه 20 خرداد 1400 ساعت 12:24
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>