معاون استاندار آذربایجان غربی:
اصناف در رعایت محدودیت های کرونایی در رتبه نخست قرار دارند/ میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در استان کمتر از 5۰ درصد است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با قدردانی از همراهی و همکاری اصناف در اجرای محدودیت های کرونایی گفت: اصناف بیشترین رعایت محدودیت های کرونایی را به خود اختصاص داده اند و امیدواریم با بهبود شرایط شاهد بازگشایی کسب و کارها باشیم.
  • پنج شنبه 16 اردیبهشت 1400 ساعت 15:45
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی خواستار شد؛
لزوم نظارت جدی بر واکسیناسیون کرونا در استان/ مردم و مسئولان رعایت دستورالعمل های بهداشتی را ارتقاء دهند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: با اشاره به بروز برخی تخلفات در روند واکسیناسیون در کشور و استان بر نظارت بیشتر روند واکسیناسیون کرونا در استان تاکید کرد.
  • چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 ساعت 13:31
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
روند واکسیناسیون کرونا در استان باید بر اساس زمان بندی و بر اساس اولویت های وزارت بهداشت صورت گیرد/ میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم استان باید افزایش یابد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در کشور و در استان گفت: روند واکسیناسیون کرونا در استان باید بر اساس زمان بندی و بر اساس اولویت های وزارت بهداشت صورت گیرد.
  • دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 ساعت 13:46
مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری آذربایجان غربی:
سامانه الکترونیکی صدور مجوز تردد خودرو راه اندازی شد
مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری آذربایجان غربی از راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور مجوز ترددهای درون و برون شهری خبر داد و گفت: به منظور رفاه حال مردم و جلوگیری از بروز تجمع در فرمانداری ها و نیز قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا سامانه الکترونیکی صدور مجوز ترددهای بین شهری و درون شهری راه اندازی شد.
  • دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 ساعت 08:48
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
24 دستگاه اجرایی استان ناظر بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند در سطح استان، گفت: گزارش‌ها به‌صورت منظم توسط 24 دستگاه اجرایی استان تهیه شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  • شنبه 11 اردیبهشت 1400 ساعت 23:15