معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران:
آزمون استخدام فرزندان شاهد و جانباز بالای 70 درصد در دوازده تیرماه برگزار می‌شود
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به موافقت رئیس‌جمهور با جذب 16 هزار نفر، آزمون استخدام فرزندان شاهد و جانباز بالای 70 درصد در دوازده تیر برگزار می‌شود.
  • پنج شنبه 13 خرداد 1400 ساعت 11:15
استاندار آذربایجان‌غربی:
زمین لازم برای ساخت مسکن 6 هزار واجد شرایط دریافت مسکن ایثارگری تأمین شود
استاندار آذربایجان‌غربی بر تأمین زمین لازم برای ساخت مسکن 6 هزار واجد شرایط دریافت مسکن ایثارگری در سطح استان تاکید کرد و گفت: هر دولتی که بر سر کار بیاید موظف است این مهم را به سرمنزل مقصود برساند.
  • پنج شنبه 13 خرداد 1400 ساعت 11:02
استاندار آذربایجان غربی:
ورزش می تواند مبنای صلح در جهان باشد/ از برگزاری مسابقات بین المللی در ارومیه استقبال می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه کشورهای جهان باید بدور از رفتارهای سیاسی زمینه برگزاری مسابقات و حضور ورزشکاران را در مسابقات مختلف فراهم کنند گفت: ورزش می تواند مبنای صلح در جهان باشد.
  • چهارشنبه 12 خرداد 1400 ساعت 14:04
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
سازمانهای مردم نهاد در آگاه سازی مردم در زمینه افزایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی نقش موثری دارند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به شرایط شکننده استان در زمینه شیوع بیماری کرونا،گفت: سازمانهای مردم نهاد در آگاه سازی مردم در زمینه افزایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی نقش موثری دارند.
  • چهارشنبه 12 خرداد 1400 ساعت 08:43
سفر وزیر صمت به استان آذربایجان غربی
  • یکشنبه 9 خرداد 1400 ساعت 14:45
استاندار:
220 واحد تولیدی آذربایجان‌غربی احیا شد/صادرات استان بیش از هفت برابر افزایش یافت
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به افزایش هفت برابری میزان صادرات استان در سال 99 نسبت به سال‌های گذشته، گفت: خوشبختانه در طول سال گذشته بیش از 3 میلیارد دلار صادرات داشتیم.
  • یکشنبه 9 خرداد 1400 ساعت 13:59
وزیر صمت:
6 هزار معدن به چرخه فرآوری بازگشتند/حجم تجارت خارجی کشور در سال گذشته به 74 میلیارد دلار رسید/از واردات 5.5 میلیارد یورویی کالاهای غیرضروری جلوگیری شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه 6 هزار معدنی که در طول سه چهار دهه اخیر راکد یا نیمه‌فعال بوده‌اند مجدداً به چرخه فعالیت و فرآوری بازگشته‌اند که سهم آذربایجان‌غربی 500 معدن است.
  • یکشنبه 9 خرداد 1400 ساعت 13:59
وزیر صمت خبر داد:
جلوگیری از واردات 5.5 میلیارد یورو کالای غیرضروری به کشور
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جلوگیری از واردات 5.5 میلیارد یورو کالای غیرضروری طی سال گذشته، افتخاری برای دولت در راستای حمایت از تولید داخل و ممانعت از واردات بی‌رویه به کشور بوده است.
  • شنبه 8 خرداد 1400 ساعت 13:01
وزیر صمت: منطقه آزاد ماکو مهمترین منطقه تجاری،‌ صنعتی و معدنی کشور است
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه منطقه آزاد ماکو با دارابودن مرز بازرگان به عنوان بزرگترین گذرگاه مرز زمینی کشور نقش مهمی در توسعه تجارت بین المللی دارد، گفت: این منطقه مهمترین منطقه تجاری، ترانزیتی،‌ صنعتی و معدنی کشور است.
  • شنبه 8 خرداد 1400 ساعت 12:36