وزیر صمت:
ظرفیت تولید فرش صنعتی در کشور بیش از 2.5 برابر شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تولید فرش صنعتی در کشور طی 10 سال گذشته با 2.5 برابر افزایش از 52 میلیون مترمربع به 142 میلیون مترمربع رسیده است.
  • شنبه 8 خرداد 1400 ساعت 08:32
وزیر صنعت:
برندسازی طلا در کارخانه "زرشوران" تکاب در اولویت قرار گیرد
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برندسازی طلای استحصال شده از معدن طلای زرشوران تکاب در جنوب آذربایجان غربی باید در اولویت برنامه های توسعه ای این واحد بزرگ صنعتی و معدنی قرار گیرد.
  • جمعه 7 خرداد 1400 ساعت 14:45
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی پروژۀ فیبر نوری شهر هوشمند ارومیه به بهره برداری رسید
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و مدیرعامل ایرانسل، پروژۀ فیبر نوری شهر هوشمند ارومیه به طول 71 کیلومتر و با سرمایه گذاری بالغ بر 600 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  • پنج شنبه 6 خرداد 1400 ساعت 12:17
روز پنجشنبه 1400.03.06 انجام می گیرد؛
حضور سرپرست شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • پنج شنبه 6 خرداد 1400 ساعت 08:35
معاون استاندار:
کمبودی در ارتباط با سیمان در آذربایجان غربی وجود ندارد/ نظارت‌ها بر بازار افزایش یابد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: هیچ‌گونه کمبودی در ارتباط با تولید سیمان در استان وجود ندارد و برای کنترل هر چه بهتر این کالا بایستی نظارت‌ها افزایش یابد.
  • پنج شنبه 6 خرداد 1400 ساعت 08:34
در دیدار با مدیرعامل ایرانسل عنوان شد؛
استاندار: شاخص بهره مندی روستایی آذربایجان غربی از اینترنت پرسرعت از برنامه ششم توسعه فراتر رفته است/ از توسعه شهر هوشمند با مشارکت بخش خصوصی در استان حمایت می کنیم
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بهره مندی جمعیت روستایی از زیر ساخت های ارتباطی در دولت تدبیر و امید در استان جهش قابل ملاحظه ای داشته است گفت: در حال حاضر از مجموع روستاهای بالای 20 خانوار 2200 روستا از اینترنت پرسرعت بهره مند هستند که این میزان فراتر از برنامه ششم توسعه است.
  • پنج شنبه 6 خرداد 1400 ساعت 08:34
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
در روند اجرای مراحل مختلف انتخابات اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ضروری است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت:در روند اجرای مراحل مختلف انتخابات اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ضروری است.
  • چهارشنبه 5 خرداد 1400 ساعت 13:43
دیدار مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با خانواده شهیدان خلیل مهردل و صمد حاجیلو در ارومیه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی و هئیت همراه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با خانواده های معظم شهیدان خلیل مهردل و صمد حاجیلو دیدار کردند.
  • دوشنبه 3 خرداد 1400 ساعت 18:31
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
دولت پاکستان با جدیت از خروج غیر قانونی اتباع خود جلوگیری کند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات حضور اتباع غیر مجاز خارجی و بویژه پاکستانی در کشور از دولت پاکستان خواست با جدیت از خروج غیر قانونی اتباع خود جلوگیری کند.
  • دوشنبه 3 خرداد 1400 ساعت 18:31