معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
ایران اسلامی با وجود توطئه های دشمنان مقتدرتر از همیشه به راه خود ادامه می دهد / زمینه حضور زنان توانمند و شایسته به عنوان کاندیدا در انتخابات فراهم شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: با وجود توطئه های دشمنان، ایران اسلامی مقتدرتر از همیشه به راه خود ادامه می دهد.
  • پنج شنبه 25 دی 1399 ساعت 19:58
معاون استاندار :
انتخابات ۱۴۰۰ شوراهای اسلامی در ۴۷ شهر و ۲۱۷۳ روستای آذربایجان غربی برگزار می شود/ فراهم سازی مشارکت حداکثری یک اولویت اساسی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هماهنگی های لازم برای برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شده و به زودی با تشکیل ستاد انتخابات شکل رسمی به خود می گیرد گفت: بر اساس آخرین دستورالعمل ها در ۴۷ شهر و ۲ هزار و ۱۷۳ روستای بالای ۲۰ خانوار و یا با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت انتخابات ۱۴۰۰ شوراهای اسلامی و در تمام نقاط استان نیز انتخابات ریاست جمهوری از طریق صندوق های ثابت و سیار برگزار خواهد شد.
  • سه شنبه 23 دی 1399 ساعت 18:12
برگزاری کارگروه تنظیم بازار آذربایجان غربی
کارگروه تنظیم بازار آذربایجان غربی روز سه شنبه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 23 دی 1399 ساعت 17:03
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی:
مهارت آموزی سربازان باید تا دستیابی به اشتغال پایدار مورد توجه قرار گیرد/ بستر بروز ایده های خلاقانه سربازان باید فراهم شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه، گفت: برای تسهیل در جذب در بازار کار، سربازان وظیفه مهارت آموزش فنی و حرفه ای را فرا می گیرند و روند کنونی مهارت آموزی در استان بسیار امیدوار کننده است.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 21:24
با حضور استاندار آذربایجان غربی و مدیرعامل بانک توسعه تعاون انجام گرفت؛
تفاهمنامه تامین ۲۰۰ میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون در پروژه های بهداشت و درمان آذربایجان غربی امضا شد
در نشستی با حضور استاندار آذربایجان غربی، مدیرعامل بانک توسعه تعاون، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تفاهمنامه تامین مالی به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال برای پروژه های بهداشت و درمان امضا شد.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 18:04
در دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مطرح شد؛
استاندار: خانه دار شدن ۱۵۰۰ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران در آذربایجان غربی سرعت می گیرد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تفاهمنامه منعقد شده مابین استانداری و بنیاد شهید کشور در مهرماه سال جاری برای تامین زمین ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته با مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن امید داریم تا طبق زمانبندی تعیین شده شاهد ساخت و اتمام این واحدها باشیم.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 18:03
در دیدار با مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن عنوان شد؛
استاندار: تامین زمین برای ارتقای کیفیت زندگی در مساکن مهر آذربایجان غربی از نیازمندیهای جدی است/ طرح اقدام ملی مسکن برای جلب نظر مردم به زمین های مناسب نیاز دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پرونده مسکن مهر در استان به زودی بسته می شود، تامین زمین برای خدمات روبنایی و ارتقای کیفیت زندگی در این مساکن را از جمله نیازمندیهای جدی دانست و گفت: برای تامین زمین و اتمام پرونده مسکن مهر پیش از پایان کار دولت به همکاری سازمان ملی زمین و مسکن نیاز داریم تا سطح زندگی در این مساکن که جمعیت کثیری را در خود جای داده ارتقا یابد.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 18:02
معاون استاندار:
70 حزب سیاسی در آذربایجان غربی ثبت شده است/احزاب متضمن حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به 67 حزب سیاسی شهرستانی و 3 حزب استانی، گفت: احزاب می‌توانند با برگزاری برنامه‌های مختلف زمینه‌ساز برگزاری انتخاباتی پر شور در سال 1400 باشند.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 14:08
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
فرمانداران روند ساخت و سازها را رصد کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی: با اشاره به اهمیت جلوگییر از ساخت و سازهای غیر مجاز در استان گفت: فرمانداران روند ساخت و سازها در مناطق شهری و روستایی را رصد کنند.
  • دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 08:21
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11