به مناسبت دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی انجام گرفت؛
افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، خدماتی در سلماس به ارزش ۸۷ میلیارد تومان
همزمان با دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی ۷ پروژه خدماتی و عمرانی به ارزش ۸۷ میلیارد تومان در شهرستان سلماس افتتاح و کلنگ زنی شد.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 08:50
معاون استاندار:
۵۷۰ پروژه عمرانی اقتصادی در دهه فجر امسال در آذربایجان غربی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود/شهرستان‌های زرد رنگ کرونایی استان افزایش یافت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: ۵۷۰ پروژه عمرانی اقتصادی در دهه فجر امسال با ۲ هزار و ۴۱۶ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال‌زایی ۸۳۲ نفر افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 14:25
در آئین کلنگ زنی کمربندی ارتش بیان شد؛
استاندار آذربایجان غربی: قرارگاه منطقه ای شمالغرب؛ شعار ارتش برای ملت را جاودانه کرده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش ویژه ارتش در تقویت دفاعی و مساعدت در روند توسعه گفت: خدمات ممتاز قرارگاه عملیاتی منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی، شعار ارتش برای ملت را به خوبی جاری و جاودانه کرده است.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 13:06
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:
۴۳۲ پروژه عمرانی در دهه فجر امسال در استان به بهره برداری می رسد/ نظام حاکمتی کشور در راستای حاکمیت مردمی قدم بر می دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حل مشکلات معیشتی، اشتغالزایی و اجری طرح های مختلف در استان قدردانی کرد.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 11:12
در راستای حل مشکلات اتوبوس داران شهر ارومیه مطرح شد؛
دستور استاندار آذربایجان غربی برای تعیین تکلیف قرارداد، یارانه و مطالبات اتوبوس داران شهر ارومیه
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مشکلات اتوبوس داران شهر ارومیه ضمن دستور تشکیل کارگروه ویژه بررسی اختلافات اتوبوس داران با شهرداری ارومیه، از این خبر داد که به زودی بخشی از مطالبات و یارانه آنها پرداخت می شود.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 10:02
رهاورد ۳۲۱ میلیارد تومانی سفر استاندار آذربایجان غربی به ۴ شهرستان
در جریان سفر رو روزه استاندار آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به شهرستانهای میاندوآب، مهاباد، سردشت و پیرانشهر به میزان ۳۲۱ میلیارد تومان پروژه های زیربنایی افتتاح و کلنگ زنی شد.
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 19:47
اطلاعیه
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 13:22
در پی نامه نگاری استاندار آذربایجان غربی؛
دستور رئیس جمهور به وزرای صمت و جهادکشاورزی برای پیشگیری از خسارت به باغداران و تسهیل صادرات سیب درختی
درپی درخواست استاندار آذربایجان غربی از رئیس جمهور برای تسهیل در صادرات سیب درختی، روحانی به وزرای صمت و جهاد کشاورزی دستور داد تا اقدامات لازم برای جلوگیری از خسارت به کشاورزان و باغداران با تسهیل در فرایند سیب درختی را به عمل آورند.
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 01:14
در مراسم کلنگ زنی گلخانه مهاباد بیان شد؛
استاندار: توسعه کشت گلخانه ای یک ضرورت برای کشاورزی آذربایجان غربی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مزایا و شرایط مدیریت منابع آبی، کشت گلخانه ای یک ضرورت برای توسعه کشاورزی استان است گفت: محدودیت منابع آبی کشورمان به نوعی کشت برخی از محصولات کشاورزی را با مشکل مواجه کرده است که با کشت گلخانه‌ای می‌توان بخش قابل توجهی از منابع آبی را مدیریت کرده محصولات مورد نیاز مصرف‌کنندگان را با کمترین میزان برداشت از منابع آبی تامین کرد.
  • جمعه 17 بهمن 1399 ساعت 01:13