پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت مادر سردار شهید فعال مسکین
استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت مادر سردار شهید رحیم فعال مسکین را تسلیت گفت.
  • جمعه 24 بهمن 1399 ساعت 11:17
اطلاعیه
  • جمعه 24 بهمن 1399 ساعت 11:16
استاندار آذربایجان غربی
مردم فهیم ایران همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند
استاندار آذربایجان غربی با تبریک چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: مردم فهیم ایران طی ۴۲ سال گذشته همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و این پشتیبانی را همچنان با قدرت ادامه خواهند داد.
  • پنج شنبه 23 بهمن 1399 ساعت 10:06
در مراسم آغاز واکسیناسیون سراسری علیه بیماری کووید‌۱۹ عنوان شد؛
استاندار: عادی انگاری خطر اصلی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی است/ تزریق واکسن به معنای پایان بیماری کووید۱۹ نیست/ رعایت دستورالعمل های بهداشتی باید کماکان تداوم داشته باشد
استاندار آذربایجان غربی مهم ترین خطر متوجه استان در مقابله با کرونا را عادی انگاری دانست و گفت: متاسفانه میزان رعایت دستورالعمل ها کاهش یافته و این را به عینه در مراسمات دهه فجر شاهد بودیم. روند فعلی مطلوب نیست.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 20:23
برگزاری جلسه بررسی روند اعطای تسهیلات به بانوان سرپرست خانوار و شرکتهای تعاونی بانوان از محل تفاهم نامه های منعقده با بانک های عامل با حضور مدیران کل امور زنان و خانواده و جذب سرمایه گذاری استانداری
جلسه بررسی روند اعطای تسهیلات به بانوان سرپرست خانوار و شرکتهای تعاونی بانوان از محل تفاهم نامه های منعقده با بانک های عامل با حضور مدیران کل امور زنان و خانواده و جذب سرمایه گذاری استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 20:22
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی:
در ایام‌الله دهه فجر ۲۵۳ برنامه با همکاری و هماهنگی امور بانوان استانداری و کمیته بانوان برگزار می شود
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: باید تمام مسئولان به حوزه‌ای که ۵۰ درصد جامعه را تشکیل و ۱۰۰ درصد جامعه از این ۵۰ درصد تأثیر می‌پذیرد توجه ویژه داشته باشند، اگر آسیبی به ساحت زن و مادر وارد شود، مشکلات بزرگی در جامعه به‌وجود می‌آید که باید برای جبران آسیب های اجتماعی آن هزینه‌های فراوانی پرداخت.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 20:21