با حضور معاون استاندار آذربایجان‌غربی؛
۲۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی و تولیدی در تکاب به بهره‌برداری رسید
هم‌زمان با دهه فجر ۲ طرح توسعه‌ای شامل فاز اول طرح گازرسانی محور تخت سلیمان - زرشوران و واحد صنعتی تولید ورق‌های فایبرگلاس با ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی، فرماندار و جمعی ار مدیران استانی و محلی در تکاب به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 08:54
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی:
فعالان سیاسی برای مشارکت موثر در انتخابات تلاش کنند/خدمات ارزنده دولت در آذربایجان‌غربی با ۱۴۰هزار میلیارد ریال طرح
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: فعالان سیاسی و اجتماعی با نگاه امیدوارانه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و مشارکت فعال و موثر در عرصه انتخابات ۱۴۰۰ تلاش کنند.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 08:52
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
مجاهدت مدافعان سلامت یادآور خاطرات دوران دفاع مقدس است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: فداکاری و مجاهدت مدافعان سلامت و کادر درمانی کشور در مقابله با ویروس کرونا یادآور خاطرات ایثارگری‌ها و جانفشانی شهدا و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 08:49
مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی خبر داد؛
انتشار نتایج اولیه افراد مجاز در آزمون استخدامی در وب سایت استانداری + فهرست داوطلبان مجاز به ارائه مدارک
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 18:43
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی:
مسیر سبز صادرات سیب در گمرکات کشور راه اندازی شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به ارسال نامه‌ای توسط مقام عالی استان در خصوص مشکل سیب به رییس جمهوری گفت: طبق دستور دکتر روحانی که در پاسخ به این نامه بود، مسیر سبز صادرات سیب در گمرکات کشور راه اندازی شده است.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 10:12
برگزاری نشست فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان شاهین دژ با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
به مناسبت دهه فجر نشست هم اندیشی فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان شاهین دژ با معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 09:16
معاون استاندار:
در طول هشت سال گذشته ۶۳۷۲ پروژه کشاورزی در آذربایجان‌غربی مورد بهره‌برداری قرار گرفت/۱۳۶۶ پروانه بهره‌برداری در دولت‌های تدبیر و امید در استان صادر شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به افتتاح ۶۳۷۲ پروژه کشاورزی در سطح استان، گفت: این تعداد پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۱۶۹۳ میلیارد تومان از سال ۱۳۹۲ تاکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 09:15
در آئین افتتاح پروژه های گازرسانی شهرستان چایپاره عنوان شد؛
استاندار: توجه به مناطق کمترتوسعه یافته آذربایجان غربی جزو اولویت های بودجه ۱۴۰۰ است/ همدلی مسئولان در پیشبرد برنامه های توسعه محور نقش اساسی دارد
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نگاه ویژه به مناطق کمترتوسعه یافته در استان گفت: در بودجه ۱۴۰۰ بر اساس مدل توسعه پایدار، متوازن و همه جانبه مناطق کمترتوسعه یافته در تامین زیرساخت های اساسی در اولویت قرار دارند.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 08:52
به مناسبت دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی انجام گرفت؛
افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، خدماتی در سلماس به ارزش ۸۷ میلیارد تومان
همزمان با دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی ۷ پروژه خدماتی و عمرانی به ارزش ۸۷ میلیارد تومان در شهرستان سلماس افتتاح و کلنگ زنی شد.
  • دوشنبه 20 بهمن 1399 ساعت 08:50